Konu: Neden?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-10-2010, 22:34   #1
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neden?

Bu forumda bu yazıyı okuyan herkezin kendince fikrini beyan etmesini bekliyorum.Sorum çok basit ama ben cevabını artık bulamıyorum.Beşiktaş'ta Yıldırım Demirören başkanlığa geçtiği 2003-04 sezonundan bu yana son şampiyonluğa buna dahil etmiyorum yaklaşık altı senelik zaman diliminde her hangi bir sezonun başlangıcında veya ortalarında veya herhangi bir haftada niye Beşiktaş artık liderlik koltuğuna oturamaz hale geldi?Bakın bu duyguyu yaşamayı bize unutturdular örneğin yeni bir sezon açıldığında siz hiç Beşiktaş'ın haftalarca liderlik koltuğunda oturduğunu diğer takımların onu kovaladığını gördünüzmü?Ben artık görmüyorum çünkü yapamıyoruz.Seneler geçtikçe deplasmanlarda ezeli rakipleri mesela gs'yi 2003 ten beri sami yen'de,fb'yi en son Rıza ile 2004 te yenebildik hadi bunları geçelim mesela kayseri,İ.B.B,bursa,sivas,trabzon gibi takımları dahi rahat rahat yenemez hale geldik Teknik adamlar,futbolcular değişiyor ama beklenen liderlik keyfine ulaşılamıyor neden?Neden Beşiktaş seneler geçtikçe dahada büyüyeceğine aksine küçülüp adeta bir Anadolu takımı haline bürünmeye başladı neden fb bizi altı maç üst üste 2-1 lik skorla yenebildi,neden yıllardır bizi İnönü'de yenemeyen takımlar şimdilerde rahatça yener haldeler anlıyamıyorum.Bakın yine bu sezon ligin kaçıcı haftasındayız daha bir kez bile liderliğin kıyısına yaklaşamadık bu olayın artık ben teknik adamla ilgisi olmadığına inanmaya başladım Ali Veli Mehmet farketmez ne yazıkki Beşiktaş adını bir türlü koyamadığımız bir tür travma geçiriyor ve bunu yıllardır yaşıyoruz sanki bir günah işlemiş bu takımda üstümüzden kara bulutlar hiç gitmiyor.Artık liderlik yaşamak istiyorum ben ama bunun nedenini çözebilen yazsın lütfen Mustafa Denizli ile şampiyon olunduğunda bile ligin ilk yarısını altıncı bitirmiştikte son dört beş hafta lider anca olmuştuk.