Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2010, 11:42   #5
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlamak

Birbirimizi okuyup anlamada sıkıntı çekiyoruz.Bu forumda genel anlamda futbolda alınan neticeler doğrultusunda sıcağı sıcağına o anki heyecan ve sinirli ruh haliyle herkez kendince birşeyler yazıyor bu işin espiriside bu zaten ama birileri sizle aynı görüşü paylaşmıyor diye bir takım ithamlarla küçük görmeye başlayınca kırılıyorum doğrusu.Ben bilmiyormuyum bir teknikdirektörün adı ne olursa olsun bir sezonda bir şeyler yapamıyacağını,karşımızda Gordon Milne,Alex Ferguson,Arsen Venger örnekleri varken sabretmenin ve şans tanımanın devamında seri şampiyonlukların ve yeni bir jenerasyonun geleceğini bilmiyormuyum ben?Tabiki biliyorum,yaşadım,gördümde ama bu forumun formatı bunu kaldırmıyor buradaki olay aklı selimden ziyade an'lık yazı yazmada buda başkalarına "tabela veya skor taraftarlığı" gibi geliyor.Mesela Karetta Ağbey sürekli şu çıkışı yapıyor"Hocayı gönderelim,o zaten birşey bilmiyor,forumdan üç,beş kişi takımı yönetsin"gibi küçültücü bir bakışı kendi adıma kabullenmiyorum.Elbetteki sabır gerekli bu hayatın her alanında böyle zaten,biz kendimizce gördüğümüz yanlışları yazarken Hoca'dan daha iyi biliyoruz demiyoruz.