Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2010, 13:35   #10
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle konu için teşekkürler atakan abi..

İşi kısa ve uzun vade olarak ayrı ayrı ele alacak olursak kısa vadede önümüzde ki gs maçına kadar ki lig maçlarımızda her hangi bir puan kaybı yaşanacağını düşünmüyorum buda camiada ki çatlak sesleri bu süre içerisinde bir nebze giderecek bir durum olacaktır.Sonra ki süreçte ise hem rakiplerimizin de bir takım sıkıntılar içerisine gireceğini düşündüğümden ligin ilk yarısını tahminimce liderle 6-7 puan farkla bitireceğizdir.Uefa da ise gruptan çıkmayı başaracağımızı düşünüyorum.İlerleyen turlarla ilgili olarak ise devre arasında hem sakatların düzelmesi (sivokla ilgili bir takım haberler devre arasına yetişemeyeceği yönünde umarım olmaz böyle bir durum ) devre arasında en az 2 yabancı ile yolların ayrılıp öncelikle olarak sivoğun gelememe durumuda göz önüne alınarak defansa bir takviye şart olacaktır..Sivok da gelecek olursa eğer yinede defans getirilebilir ancak o takviye bence sağ açıkta reyes gibi bir isim ile değerlendirilebilir.Böyle bir hamlede ligin 2. yarısında puan farkı ne olursa olsun takım her halükarda ilk 2 içinde olacaktır.Uefa ise en iyi ihtimal yarı final olur ama olmazsada çok sorun olmaz..
Uzun vadede bu dediklerim eğer ki gerçekleşecek olursa yönetim schuster ile devam etme kararı alacaktır ki işte o zaman esas beşiktaşımızı sahada göreceğizdir hocanın oynatmak istediği sistemle ilgili transferler gerçekleşecek olursa uzun vadede özlediğimiz beşiktaşımızı sahada göreceğizdir.Ancak bu noktada özellikle bu sene içinde bizlerinde medyada ki haberlere göre hareket etme gibi bir durum içinde olmamız şart durumdadır..

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla