Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2010, 16:15   #1
kartal_54

kartal_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

'BEŞİKTAŞIMIZ'A NAZAR DEĞDİ'

Genç yıldız Cenk Gönen'de 1903RADYO.com'a konuştu.

PAYLAŞ
Bir haftadır idmanlara çıkamıyorum. Ufak bir ödem var. Kasımpaşa maçından sonra takımla çalışmaya başlayacağım.

TAKIMA NAZAR DEĞDİ
Bildiğiniz gibi sezon başı herkesin dilinde Beşiktaş’ımız vardı. Nazar değdiğini düşünüyorum. Ama sakat oyuncuların yerine gelen arkadaşlarımızda iyi oynadı. Sivas maçında şansımızın döndüğüne inanıyorum. Bu akşamda çıkışımızı sürdüreceğiz. İstanbul’da ki maçın rövanşını ve tur biletini cebimize koymak için bu gece büyük bir fırsat. Bu fırsatı değerlendireceğimizi düşünüyorum. Hakan abi de Rüştü abi de kalitesini ispatlamış oyuncular onlara söyleyecek söz yok. Biz kaleciler yalnız insanlarız. 10 tane futbolcu arkadaşımızın arkasında sadece kaleci var ve bizim arkamızda da fileler var. Hepimiz hatalar yapabiliriz, yapacağız da. Bunu hoş görüyorum ben.

ÇARŞI’YA SAYGIM BÜYÜK
Beşiktaş taraftarı Çarşı’ya saygım büyük, onlar böyle düşünüyorsa benim için büyük mutluluk. Daha çok çalışıp taraftarımıza layık olmaya çalışacağım. Bu akşam kim oynarsa oynasın Beşiktaş’ın kalesi emin ellerde. Kalede sıkıntı yok. Rüştü abi Barcelona’da bile oynamış dünya devi bir kaleci. Türk futbolunun efsane isimlerinden biri, kariyeri ortada. 90 dakika boyunca çizginin içine odaklanmaya yani top nerdeyse oraya odaklanıyorum yani topun gelmemesi çok önemli değil hep hazırım.

- HABER1903 -

Konu kartal_54 tarafından (04-11-2010 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir..
kartal_54 Ofline   Alıntı ile Cevapla