Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2010, 12:13   #4
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok güzel bir yazı olmuş abim öncelikle teşekkür ederim..

Uzun zamandır yapılan eleştirilerin arkasında aslında futbolcuların yeterlilikleri ya da yetersizlikleri etkili olmuş olsada eleştiriler genelde ödenen ücretler ekseninde dönmekte..Bakıldığında tabatanın eleştirilmesine sebep olan şey verilen 8 milyon € bonservis bedelinden ( ki bu normal şartlarda 3-4 arası olsa kimse bu kadar eleştirmez ve bu tabatanın şahsına olmaması gereken bir konu) nihata bakıldığında ilk sene 3,5 şu anda ise 2,5 milyon € yıllık maaşı nobreye bakıldığında senelik aldığı 2,5 milyon € ücret ve bu ödenen paralardan ötürü aslında bu saydığım adamlardan her maç çıkıp ekstrem işler beklentisi içinde olan bizlerden kaynaklanmakta. Ancak bobo konusunda ilk işi gol atmak olduğu için ki ve şu anda bunu yapmasından dolayı çok fazla eleştirme şansımız olduğunu düşünmüyorum ha bobo tek başına beşiktaşın hücüm konusunu kaldıracak bir isim değil ama burda da bobodan daha iyisini gelene kadar ( ki kadroda şu an ona alternatif olacak bir isim yok belki fatih eski günlerine dönerse bu sorun aşılır) boboyuda pres yapmıyor diye eleştiremem en azından asli işini halletmesi bizim için önemli olduğundan dolayı..Holosko konusunda önü açık durumda oynamaya elverişli bir isim olmasından dolayı bizim şu an ki oynamaya çalıştığımız sistemde holoskonun çok etkisiz kalmasını ve kendi mevkisinde oynamamasından ötürü normal karşılıyorum keza geçen sene yaşadığı sakatlıktan dolayıda mental anlamda bir takım sorunlar yaşadığınıda düşünüyorum o yüzden her ne kadar sevsemde bu sene sonunda gitmesi gereken isimler arasında görüyorum..Hilbert konusunda ise senle aynı fikirdeyim sağ koridorda her maç ileri geri oynamaya çabalayan bir isimden neden düzgün orta açmıyor diye eleştiremem zaten bunu yapacak olsa şu an barçada manuda falan oynardı..

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline