Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2010, 13:23   #11
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Analsamadiklarimiz Bobo ve Nobre.Nobre sozlesmesini uzattigi sezon oncesine kadar yapmiyor dediklerini yapiyordu.O sezon belinden sakatlik gecirdi.Yonetim buna ragmen yangindan mal kacirircasina sozlesmesini yeniledi.Bu sene ise santraforda hic oynamadi.Hep orta alanda oynadi.
Zaten herseye ragmen 3. sinif bir adam oldugunu bende soyluyorum.Anlattigim sey adamin tarzi.
Biz Guti ile oynayacaksak cift santrafor oynama luksune sahip degiliz.Ozaman tek onliberoyla oynamamiz icab eder.Schuster bunu Belediye macinda denedi neler oldugunu gorduk.Ha 10 tane kosan,basan adamin olur,Pivot santraforun olur,yaninda bobo oynar ve bir bobo pres yapmaz ozaman yardimci santrafor olarak siritmaz.Ama eldeki takim ve sistem Boboyla hedefe kosamaz,ancak emekler.
ust duzey bir santrofor alacaksak bobo kazik cakacak degil oda yedekde beklesin zaten benim buna bi itirazim yok dzeko gibi bi adam olur niangda bize cok iyi olurdu boyle bir adam gelirse boboyu neden yedek birakiyor demem zaten ama mevcut durumda boboyla nobreyi ayni yere koyup elestirmek haksizlik olur toraman konusuna herhattiyla katiliyorum ayrica 10 senede kendini 1 adim ileriye goturemeyen bir adamida besiktasta tutmasakta iyi olur dusuncesindeyim ama trde bu bolgede adam gibi oyuncular yetismedigi icin toraman koyunun olmadigi yerdeki keci misali takiliyor ve kendimi biraz daha gelistiriyim dusunceside hic oldugunu dusunmuyorum