Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2010, 01:38   #1
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üçüncü büyüklük'ten Anadolu takımlığına doğru

Maalesef bu kulübün başına Yıldırım Demirören geldiği yıldan bugüne kadar Mustafa Denizli ile gelen Şampiyonluğu saymazsak Beşiktaş'ın sıradan bir Anadolu takımına döndüğünü acı bir şekilde görüyoruz.Kendimizi kandırma zamanı değil gerçekleri sindirmeliyiz olay teknikdirektör'ün ismi,kim olduğu,nerden geldiği,kimi çalıştırdığı değil mesela J.Benjamin T-Real Madrid,Del bosgue-Real Madrid,Nevıo Scala-Malum İtalya başarıları,şimdide Schuster-Real Madrid işler yine yolunda gitmiyor çünkü "isim"ile bu işler yürümüyor yürüseydi bu yazdığımız isimler bizi uçururdu.Mesele çok derin eğer sen Beşiktaş olarak yaklaşık altı sezondur sadece iki hafta ligin herhangi bir dönemi lider kalabilmiş onun haricinde bırakın şampiyonluğu lider dahi olamamışsanız kusura bakmasın kimse ama biz artık büyük falan değiliz kendimizi kandırıp yalandan yere renkli takımlara bozulmayalım eğer biz lige çıktığından beri İ.B.Beledi'ye zorlanıyorsak içerde dışarda,Kayseri'ye,Bursa'ya,Trabzon'a kaldıki buraya fb+gs yi yazmaya bile gerek yok e bu takım ne yapıyor?Biz neyin peşindeyiz?Bu takım bekleme durağı,sabır kapısı,veya deneme tahtası değil her büyük hoca geldiğinde sistem deyip takıma bir sezon kaybettiriyor sonrada yönetim ipini çekiyor senorya böyle uzayıp gittikçe istikrarsızlık alıp başını gidiyor,alt yapı önemsenmezse Necip yerine bu takımda Aurelıo yıldız oluyorsa Türk futboluna damgasını vurmuş uefa kupası kaldırmış,Avrupada zannedersem altın ayakkabı almış Fatih Tekke gibi bir değeri takıma kazandırmak yerine sırf tartıştın diye lig sonuncusu Kasımpaşa maçında on sekiz kişilik kadroya almazsan hatta bu maçta çift forvet Bobo+Fatih Tekke ile oyuna başlama cesaretini İnönü de kendi seyircin önünde göstermezsen ben bu sistemide,korkaklığıda sindiremem.Sezon ilerledikçe işler düzeleceğine sarpa sarıyor Rüştü gibi kaleci Ersen Martin'in o kafa topunu içeri alıyorsa ben bir şey demiyorum.