Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2010, 19:28   #8
inspekta

inspekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben yazdiklarina yüzde yüz katiliyorum!!! besiktas son 7 sezondur bir sampiyonluk haric dogru düzgün ne lider olabildi ne de üc büyük dedirtdirecek futbol oynadi....öyle lafla transfer le büyük takim olunmuyor. futbolcuya bir ton para vererek herkes getirir. para da sahip oldugumuz para olsa. hepsi borclan. bilmem kac milyon dolar oldu borcumuz. elde yine birsey yok...arkadasin dedigi gibi derbi kazanmayi birak sampiyon oldugumuz sene bile ilk bes ten hic bir takimi yenememisiz!!! ben yüzde yüz eminim schuster in isini dogru yapmadigindan...bir sistem tutturmus gidiyor. sanki hersey sistem le bitiyor...oyuncu tercihleri her zaman yanlis. bakin her zaman yanlis....bir antrenör sadece sistem len ölcülmez. oyunculari ne motive edebiliyor. ne maci okiyabiliyor. hanki maci yaptigi degisiklerlen cevirdi? guti ve aurelio nun bu kadar bitkin oldugunu mactan önce sezemedimi mi? sezemiyorsa ne bicim antrenör? erhan in futbolcu olmadigini sezemedimi? hadi sezemedi. madem hatasindan niye 80. dakika´da vaz gecti??? kusura bakmayin ama schuster le bi sey olmaz! bu saat´den sonra gönderemessin de ama bence bu is schuster le gitmez!!!