Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2010, 11:43   #12
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Son Holigan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sistemin oturması için her yıl bir hoca 1 sezon kaybediyor diyorsun. Ben isterdim ki Tigana geldiğin de veya Rıza geldiğinde yönetim destek versin. Sürekli her sezon hoca değiştirirsek olacak bu olur tabii. Daha iyi bir çözümün varsa söyle abicim. M.Denizli döneminde Başkan Yıldırım Demirören açıklama yapmıştı : '' Bundan sonra artık hoca alıp göndermeyeceğim'' diye. Hatta gerekçesini de hoca göndermenin takıma kısa vade dışında hiçbir katkı yapmadığını aksine zarar verdiği şeklinde özetlemişti. Ki haklıda. Ancak M.Denizlinin sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrılması üzerine Schuster getirildi. Adam sistemini oturtmaya çalışıyor işte. Hatta sezon başında bunun için birçok kişi şampiyonluk gitmesi pahasına bile olsa bu sezon sistemi oturtalım gibi açıklamalar yapmıştı (forumdan). Dediklerinde haksız değilsin. Diyebilirsinki herkesin 5-6 tane attığı kasımpaşa karşısındaki oyunu açıkla diye. Ancak bize karşı herkes bir farklı şekle bürünüyor-farklı oynuyor. Ben şahsım adına bu sezon şampiyonluk beklemiyorum. Haaa olursak ne ala. Hoca değiştirmenin bize hiçbir faydası olmayacağını düşündüğümden dolayı hocayı sonuna kadar destekliyorum.
Tigana'ya ve Rıza'ya sabır göstermediğimize memnunum aslında ben, onların defansif oyunununa sabır göstereceğimize Schuster'in hücum futboluna sabır göstermek daha iyi olmalı bizim için...Ama ortada hücum futboluda kalmadı artık, eğer Schuster ilk haftalardaki Schuster olursa, futbolcularda kendilerine gelirse sabır gösteririz elbet, umutta görürüz, ama şimdi ne defansif anlamda bir umut var ne de hücum anlamında...Schuster kafasındaki bazı şeyleri değiştirir umarım, yoksa gidişatımız kötüye doğru gitmeye devam eder...