Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 11:41   #27
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen is yerinde hergun ayni performansi gosterebiliyormusun?Elbet kotu oyun elestirilecek..Kantarin topuzunu kacirmadan tabii.Benim yukarida anlatmaya calistigim baska birsey..
Foruma bir bak..Ayni arkadaslarin bizim takim icin yaptiklari sezon sonu tahminleri her ay nasil degismis.Hatta bir arsive git..Gecen sene basindan sonuna,ondan onceki sene basindan sonuna...Sadece burasi degil..
Diger BJK forumlarinda da , hatta diger takimlarda da ayni seyi gorecegine suphen olmasin.
Abi inan her gün bu kadar değişkenlik göstermem ben...Tamam kötü olabilirsin gününde, ama bu kadar olamazsın, ben başka şeyler ararım bunda...Sen herkezin 5lediği 6 ladığı takımı evinde, mutlak yenmen gereken bir maçta yenemiyorsan, gol pozisyonuna giremiyorsan, bunun izahı olamaz, olmamalı...Mücadele etmemenin özrü olamaz, olmamalı...Mersin maçı ilktir dedik, Schuster 2.ligi nerden bilecek dedik, ordaki sürpriz bir sonuca açığım tamam, ama bundan ders alıp bari Antep belediye karşısında takımı iyi hazırla!..Yok, yine yok, takımda bir şey yok!..Bir oyuncu kötü oynayabilir, 2 de olur 3 de, ama kardeşim 11'i de kötü oluyor bizim takımda, bir takımın hepsi nasıl kötü oynar yaf...
Hocanın bir etkisini göremiyorum son haftalarda, açık söylemek gerekirse olay bu...