Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 13:18   #2
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakli ve dogru bir konuyu acmissin dostum,sana katilmamak elde degil.elbetteki bizler schusterden iyi bilemeyiz bu konulari,yanliz benim iyi bildigim hatta adim gibi emin oldugum birsey var,bu düsünceminde dogru olduguna inanan cok arkadasim var.schuster besiktasin nasil büyük bir camia oldugunun farkinda degil,bunuda sözde yaptigi taktiklerle sözde rotasyonlarla cok belli ediyor.fakat bugün okudugum bir haber benim bu konuda hakli oldugumu birdaha gösterdi.SCHUSTER PFKD da.evet 11kez ayni olayi ikaz edilmesine ragmen tekrarlamasi türkiyeyi nasil hafife aldigini hatta calistirdigi takimin getafe veya fortuna köln ayarinda oldugunu zannetmesinden kaynaklaniyor.cogunuz karsi cikabilirsiniz fikrinize saygim sonsuz yanliz bu olanlarin baska bir izahi olamaz.tribünleri olsun medyadaki konumu olsun bjk nin nasil bir kulüp ve camia oldugunu hala schustere tam göstermemis.burada yönetiminde büyük bir hatasi var.baskan elbetteki hocanin isine karismamali ama bazi yerlerde agirligini muhakkak koymali.zaten hocayla görüsmedigini kendisi bizzat gecenlerde katildigi bir tv programinda itiraf etti.schuster geldiginden beri sadece 1kere veya 2kere golf oynamak icin biraraya gelmisler,buda baskanin bütün ipleri hocaya biraktigini gösteriyor.bakin arkadaslar rotasyon dedigimiz sey kücük takimlarda cuk diye oturabilen bir olaydir.mesela dün gaziantep belediye 4as oyuncusunu yedek birakti,bunun adi rotasyondur ama buna ragmen nasil oynadiklarini herkes gördü.ama dünyanin hicbir yerinde bilhassada büyük takimlarda bu rotasyon denilen sey pek yapilmaz,cünki büyük takimlar herzaman büyük oynamak zorundalar,tabiki arasira as 11den birkac kisiyi yedek birakabilirsin ama hermacta enaz 5 degisiklik yapamazsin.ha kadronda olan 20 küsür oyuncu birbirlerine yakin ayni ayarda oyuncu olurlar ozaman yap arada bir 3 veya 4degisiklik kadroda ama bjk mizin kadrosu ortada.erhan güvenle,nobreyle,yusufla,finkle,tabatayla,nihatla zapoyla bu is olmaz olamaz imkansizdir.bu saatten sonra hersey düzelir bjk miz aska gelir önüne cikani devirirse elbetteki cok sevinecez mutlu olacaz cok zor bir olasilik ama olabilir.ama ozamanda bazilari cikacak alin gördünüzmü iste hersey düzeldi,utandinizmi diyecek bunu allah bir gibi biliyorum,ama sunu bilmelilerki ben besiktasim icin küfürde yemeye dayakta yemeye yüzüm kizarircasinada utanmaya hazirim,varsin canimdan fazla sevdigim besiktasim düzyola ciksin varsin ben kötü kisi olayim varsin bu sitede olsun cevremse olsun beni tefe koysunlar ben bunlara seve seve raziyim.ama cok zor cok zor,bu anlayisla nerdeyse imkansiz.