Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 15:37   #17
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onda kabahat yokki..

En başa dönelim isterseniz bu transfer nasıl oldu?Hatırlarsanız Mehmet Topuz denilen karektersiz adam bir BJK fotomuhabirinin getirdiği BJK forması ile poz verip daha sonra fenerbahçe'ye olaylı bir şekilde gidip BJK-FB-KAYSERİ yi birbirine düşürmüştü bu olaya sinirlenen ve sindiremeyen Yıldırım Demirören karşı hamle olarak Nihat transferini gerçekleştirip homurdanan BJK yönetimini ve taraftarı ve tabiki ezeli rakibini kendince sustumuştu.Demekki olay yani bu transfer bir hırs uğruna,ihtirasla yapıldı üstelik aynı Mehmet Aurelıo ya denildiği gibi sakatlık tehlikesi nüksedebilir raporu verilerek yapıldı yani bile bile lades denildi zaten mantık olarak iyi bir Nihat'ı İspanyollar niye bırakırki?Bir şeylerin düzelmiyeceğini gördülerki bıraktılar zannediyormusunuzki para kazanmak için bıraktılar.Burada aslında en suçsuz forumdakilerin aksine Nihat Kahveci'dir çünkü ne zaman oynasa ben şahsen onda geçmişini arayan fakat bulamayan,mazisinde kaybolup giden zavallı bir Nihat görmekten inanın bana çok üzülüyorum umarım düzelir.