Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 15:47   #12
1903_delisi

1903_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocanın hiçbir etkisi yok demekki takıma, baksanıza topçuların hepsi sprunlu, top oynayacak halleri yok, ee hoca ne yapıyor bu takıma, ne yapmayı düşünüyor, anlayamadım gitti...
Başlığı açan arkadaşa da katılıyorum sonuna kadar, körü körüne bir adam desteklenmez, kötüyse kötü dersin iyiyse iyi dersin...İlk haftalarda Schuster'e iyi diyordum, iyi şeyler yapıyordu, ama şimdi hatalı kararlar veriyor, bunun içinde eleştirilmesi gayet doğal...Şimdi Q7-Guti ikilisi oynayacak inş. Gb maçında, onların bireysel futboluyla alırız belki maçı, ama Schuster aldanmasın, bu takıma bir şeyler yapsın, gererkirse başkanla konuşsun, Nihat'la Holosko'yla Hilbertle Tabata'yla olmaz bu iş başkan, transfer istiyorum desin, ama bir şeyler desin artık!..
Bence beşiktaş çapında bir takım hocanın etkisiyle şampiyonluğu kaçırır.Veya büyük maçları alamaz.Ama sivas kasımpaşa maçlarında kim oynasada alınacak maçlar bunlar.Futbolcularında kendi sorunları büyük demek istiyorum.E gayet tabi bu sorunlarıda hoca çözecek.Ama demek istediğim hoca sorunu yanında bence futbolcualrında ilk önce kendilerini silkelemesi gerekir.Hoca istediği yanlış taktiği formasyonu oynatsın beşiktaş futbolcusu canını dişine takarsa ilk 4 garantidir...
1903_delisi Ofline