Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-11-2010, 20:32   #6
alleenje
Muhalif Kartal

alleenje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bütün paradoks burada yatıyor,bu forumdaki bazı arkadaşlarda dahil bu konu açılınca birdenbire yönetimin yanına geçiyorlar,bedava taraftarlık olmayacağını,iki tane dünya yıldızı alındığını,bu paraların taraftardan çıkması gerektiğini,hatta bilet fiyatlarının az bile olduğunu söyleyen arkadaşlar,ağbeyler var.Bende diyorumki ben gönül vermişim kardeşim bedava olsun demiyoruz,bedavacı tayfaya o biletleri Alen'in eline veya çevresine,yönetimden kimlerin verdiğini bulsunlar onlarla tartışsınlar yönetim istemeden bedava giriş olmaz.Bedavacı değiliz,orta yol bulunsun İstanbul dünya'nın sayılı metropolleri arasına girmiş pahalı bir kent şu anki ekonomik ortamda bence yeni açık bilet fiyatı en fazla 35 tl eski açık en fazla 30 tl olmalı derbi ve Avrupa maçlarındada 50 tl olmalı bundan fazlası ziyan.Kaldıki varolan yönetimin borçları özellikle geçmiş dönemdeki hatalı transfer paraları,yanlış yatırımları taraftar ödemek zorundamı?Bu şuna benziyor örneğin siz herhangi bir Anonim Şirkette çalışıyorsunuz ve şirketin borcu var sizce şirket borcunu çalışanının parasındanmı öder yoksa ayrıcamı öder,o çalışan normal aylığını almaya devam eder şirket bir şekilde borçlarını başka yollardan öder o zaman Beşiktaş Anonim Şirketi olduğuna göre bizde onların şimdiki anlayışına göre müşterisiysek onların borçlarını ödemekle yükümlü değiliz,taraftar formasını alır,kombine alır,bilet alır,aksesuar bişeyler alır,kartalcell kullanır bu gibi şeylerde zorunluluk dahilinde değildir ayrıca.Dünyanın en büyük kulüpleri bile borçlu durumda borcu olmayan tek bir kulüp yok.Ben şahsen taraftarım müşteri değil sizleride bilmem.
Evet bu konuda ben aksi gorusteydim.Ama acik trubun icin degil.Acik trubun makul seviyede tutulmali.Kapali ve numarali ise pahali olmali.Tabii bu simdi degil.Stad yenilendikten sonra..
Yanliz yukarida dediklerini yukumluluk olarak gormezsen yani urun almam,maca gitmem dersen bence hicbirseyi elestirme hakkin olmaz.