Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2014, 17:27   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Erdem Ulus : Sen Kimsin Hoca ?

Al-medya alamaz mısın! 1-0 Yaşasın Franco mücadelemiz. 2-0
Veli Kavlak'ın askerleriyiz. 3-0

Beşiktaş, yeniden oynatılan Kasımpaşa maçını kendi lehine böyle tescilledi.

Çok mu mükemmel oynadı? Hayır.

Ama Beşiktaş gibi oynadı ya, yetti.

Ne demişti Rahmetli Vedat Okyar...

"Ben Matematik bilmem. 3-5-2, 4-4-2'den anlamam, Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynasın her maçını kazanır"

İşte o kadar!

Dün gece Beşiktaş'ta bunu yaptı ve kazandı.

TFF'nin bu maçta cezalı olmaları gereken Kasımpaşalı Babel, İlhan ve Adem için "Oynayabilir" raporu vermesi futbol tarihimizin en saçma kararları arasında yerini aldı!

Mantık hep aynı. Ben yaptım oldu!

Tolga Özkalfa' nın maçın ilk 5 dakikasında oyunu 15 kez durdurup beraberliğe bağlama çabası takdire şayandı!

Serdar Kurtuluş saçmalamasa Beşiktaş eksilmez belkide Kasımpaşa karşısında çok daha farklı kazanırdı.

Neyse en azından Hilmi Öksüz, Beşiktaşla 10 maç yapsalar küme düşeceklerini anladı!

Herkes Beşiktaş taraftarının siyasi slogan atmasından çekiniyordu fakat sloganı atan ev sahibi taraftarlarıydı.

Kimsenin beklemediği bir anda, Kasımpaşa tribünlerinden "Recep Tayyip Erdoğan" diye bağırıldı.

Beşiktaş tribünlerinin cevaben "Beşiktaş'ın çocuğu Fettulah Gülen" diye bağırmasıysa, siyasi slogan değil pragmatik kontra olarak algılanmalı.

Telefonda yaptığı manipilasyon internete sızan Galatasaraylı Fatih Altaylı, elbette unutulmadı.
"Altaylı uyuma skoruda yuvarla" diye tempo tutulması, beyaz tribünlerin kara mizahından başka bir şey değildi.

Keşke Beşiktaş tribününün siyasi gündeme tepkisi hep bu kıvamda kalabilseydi.

Geçtiğimiz günlerde Önder Özen'in de yakındığı gibi Hakemler Beşiktaşlı futbolculara saygı göstermiyor.

İşte bu bağlamda son bir sözüm maçın hakemi Tolga Özkalfa'ya...

Tartışmalı bazı pozisyonlarda itiraz hakkını kullanan Beşiktaşlı futbolcuları garip bir yüz ifadesiyle sürekli fırçaladı.

Sen kimsin hoca?

Veli Kavlak, gülerek tepki gösterdi diye sarı kart verirsiniz, başkaları yüzünüze ana avrat söver kafanızı çevirirsiniz.

Bu mu delikanlılık hoca!