Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2006, 15:21   #25
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk4ever´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yani kardesim? Onumuzdeki haftalar da mi cok onemli bir macin yorgunluguyla 2 gun sonra en onemli rakibimizin cok agresif ve hucuma donuk oynayacagi bir macta deplasmanda oynayacagiz? Sonucta BJK cok zor bir donemi girdi ve bana gore en onemli olan CSKA'yi gol yemeden yenmekti ki onu yaptik. Sonucta 2 derbi kaybettik ve henuz ligden kopmadik, bu maclarin telafisi vardir.

Bu arada Ibrahim Uzulmez'in nesini begeniyorsun diye soracagim sana. Bakalim mucadele ve hirstan baska bir yanit verebilecekmisin...
Bu takıma gereken en büyük şey mücadele ve hırsdır,yeteneğin sınırlı olabilir ama mücadele ve hırsın olduğu sürece hem sevilirsin hemde katkı yappparsın.İbrahim çok çok yetenekli değil,ama bu mücadele ve hırsa bu takımda olması gereken ilk adam şu anda.Cska maçınınad bana göre en iyisiydi,her sene iboyu eşetiriyoruz ama onu kesecek bir tane adam bulamıyoruz çok enteresan,kessede herkesden deli sesleri yükselio...
Cska maçına gelirsek o maçtada hiç iyi oynamadık adamlar 10 kişi kalmasa sabaha kaadr gol atamazdık heralde..
çok çok Hucuma dönük oynamalıyız diye kimse demiyor ama sen bir net pozisyon bulamıyorsan maçta ben bu hucumuda bu kadroyuda eleştiririm birader,2 derbi kaybetmişiz daha ne olsun ki??Rakibimiz denizlimi bizim gidip onu yenelim ne güzel iş ya!!Sen şampiyon olacaksan derbi kazanacaksın,yoksa olmaz bu işler.Daha fark yok,kaybedilen birşey yok ama biranönce yanlışlar düzeltilmeli yoksa yine geçen seneye döneriz..