Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2006, 15:25   #26
bjk4ever
Banned

bjk4ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
{ThE DieSeL...}}´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu takıma gereken en büyük şey mücadele ve hırsdır,yeteneğin sınırlı olabilir ama mücadele ve hırsın olduğu sürece hem sevilirsin hemde katkı yappparsın.İbrahim çok çok yetenekli değil,ama bu mücadele ve hırsa bu takımda olması gereken ilk adam şu anda.Cska maçınınad bana göre en iyisiydi,her sene iboyu eşetiriyoruz ama onu kesecek bir tane adam bulamıyoruz çok enteresan,kessede herkesden deli sesleri yükselio...
Cska maçına gelirsek o maçtada hiç iyi oynamadık adamlar 10 kişi kalmasa sabaha kaadr gol atamazdık heralde..
çok çok Hucuma dönük oynamalıyız diye kimse demiyor ama sen bir net pozisyon bulamıyorsan maçta ben bu hucumuda bu kadroyuda eleştiririm birader,2 derbi kaybetmişiz daha ne olsun ki??Rakibimiz denizlimi bizim gidip onu yenelim ne güzel iş ya!!Sen şampiyon olacaksan derbi kazanacaksın,yoksa olmaz bu işler.Daha fark yok,kaybedilen birşey yok ama biranönce yanlışlar düzeltilmeli yoksa yine geçen seneye döneriz..

Vallahi sirf hirs ve mucadele ile olacaksa bu is ben orada bir Aydin veya Emre Ozkan'i tercih ederim, Ibrahim Uzulmez 32 yasinda ve teknik kapasitesi hala PAF'taki bir oyuncudan daha yuksek degil, kusura bakma ama sen kendini 10 senede gelistirememissen bu takimda isinde yoktur.

Ayrica sampiyonu derbi maclari degil Anadolu takimlari ile yapilan maclar belirler. Gecen sene GS'yi her iki macta, bizi ise deplasmanda yendi Fener ama sampiyon olamadi. Ondan evvelki sampiyon oldugu sene derbilerden sadece 1'ini kazanmisti, ama sampiyon olmasini bildi. GS'ye deplasmanda yenilmek ayip degildir, Sivas'a Sakarya'ya puan kaybetmek ayiptir...

INADINA BESIKTAS!!!!!
bjk4ever Ofline