Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2006, 16:34   #28
FuLL_MaNiAc

FuLL_MaNiAc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk4ever´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar, yenildik derbide, ama bence panige gerek yok. Simdi kimse Tigana'ya falan laf atmasin, bence kurdugu kadro ve taktik tamamen dogru, tek sorgulanabilir olan tercihi Ricardinho mu Delgado mu baslamaliydi ve o Ricardinho'yu tercih etti, saygi duymak lazim. Bence yenilginin 4 sebebi vardi:

1 Hakemin rezalet sekilde mac yonetmesi
2 Ibrahim Uzulmez
3 Bobo
4 Bobo yerine Nobre'nin cikmasi

ben dediklerinin bazılarına katılmıyorum hakem birazda olsa iyi maç yönetti diebilmemiz zor doğru ama ibrahim takımı ateşleyen isimdi bence ve sen onu hata olarak görüyorsun ibo elinden geleni yaptı maçta ha belki doru dürüst ortalar olmadı ama takımı ateşlemek hırs adına herşeyi yaptı(keşke o hırs obür oyunculardda olsaydı..) bu bobo olayına gielincede şunu söyleyim tigana dediğim dedik çaldığım düdük olduğundan zamanında bobo yıldız adayı die laflar söledi adamı zorla yıldız yapacak die her maç 11 e alıo ben anlamıyorum ya bu kürdancı napmaya çalışıyor...ayrıca eğer bu gese bize penaltıdan gol atmasaydı 90 dk boyunca bize gol atmazdı bizim takımda hırs denen en ufak bişey yok bunu harekete geçirecek olan enerjiyide takıma teknik adam verir ama bizimki tüm enerjisini kürdanına verio o başka... bakın vestel manisaya adamların oyle ahım şahım bi kadrosu yok ama adamlarda hırs var her maç parçalıyolar yinede kaybetmıyorlar çünkü hırs var hırs...eğer bizimkiler baskılı oynasaydılar gse zaten kapanacaktı bizim adam gibi atağımız olmadıki baskı kuralım valla ben bu gs maçını izlerken hiç zevk almadım yaw öbür maçlarda yerimde durmazken bu maçta **** **** oturdum hiç heycan yoktu takımda en ufak bi atak olsa hani diyecem gol gelıo ama oda yokki...

вєşiктαş вiя єşкıуαηıη нαуαт iтiяαzı∂ıя!...
ѕυѕαяѕα çαтışмα!,
кσηυşuяѕα ѕαναş,
уαzαяѕα ∂єѕтαη,
ѕєνєяѕє ∂єνяiм σℓυя!..

BEŞİKTAŞK

FuLL_MaNiAc Ofline