Konu: Kategoriler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2006, 11:42   #1
NuraN
Dişi Kartal

NuraN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Kategoriler

EĞİTİM
Üniversiteler,kolejler, ders verenler,kurslar,dershaneler,ÖSS kursları, KPSS kursları, Açık Öğretim, Muhasebe(eta,logo,link), bilgisayar, yazılım, donanım, ingilizce kursları, sürücü kursları, ana okulları, matematik, ingilizce, matematik, takviye dersleri, 1-1 Özel Ders Almak isteyenler, kpss, lgs, öss dersleri, sınavlara hazırlık, yaz okulları , okul öncesi eğitim ,spk lisanslama temel düzey, spk ileri düzey, spk türev piyasalar, Cisco, Oracle Microsoft Sistem mühendisliği, MCSE, MCSD, MCP, MCSA, COMPTIA, A+, Cep Telefonu Tamir Kursu, Otomotiv Elektrikği Kursları, teknik içerikli kurslar, deniz adamı kursları, amatör yat kaptanlığı kursları, plastik sanatlar, hobi kursları, müzik öğretmenleri, besyo kursları, bankacılık ve finans kursları, .Master, doktora, yüksek lisans, MBA, yurt dışı eğitim danışmanlık, Toefl, Ecl, Gmat, Sat sıınavlarına hazırlık, Les(lisansüstü eğitim sınavı), microoft lisanslama, cisco lisanslama, gayrimenkul eksperliği, çıraklyk eğitimleri, MEB onaylı sertifika kursları ,Kişisel gelişim kursları, SQL Server, veri tabanı, database kursları, microsoft ofis eğitimleri, akşam liseleri, takiye kursları, özel yurtlar,gitar, bağlama, piyano, saz dersleri , burs verenler, diksiyon, konuşma, kursları,ücretsiz fotoğraflı seri ilanlar. Kpss hazırlık, oks hazırlık, lgs dersleri, en iyi öğretmenler, okullar,kolejler, eğitim kurumları, Açık Öğretim Kursları.,ücretsiz ilan, ders notu, ders kontrol, ders notları, üniversite sınavı, özel ders, ders planı, elektronik ders notları,
Click the image to open in full size.Kariyer(Eleman Arayanlar)
İnsan kaynaklarıEleman arayanlar,is arayanlar,kariyer planlaması, ik şirketleri, part-time, full time iş imkanları, stajyer arayanlar, beyin avcıları , özel istihdam büroları, holdingler, büyük şirketler, arastirma, banka, finans,denetim, muhasebe, eğitim, güvenlik, kimya,gida, matbaa, medya, turizm,dj,tasarımcı, ziraat, bilgisayar, elektronik sirketleri, akademik personel, bankacı, finans, borsa, teknik eleman, denetim, muhasebe, web master, IT professional, endüstriyel tasarım, mühendis, elektronik, inşaat mühendisi, öğretmen, eğitmen, mali denetmen, yeminli mali müşavir, avukat, hukukçu, gümrükleme elemanı, ithalat ihracat elemanı, rehber öğretmen, tekstil mühendisi, orta kademe yönetici, vasıfsız eleman, ziraat teknikeri, grafiker, osyal hiizmetler uzmanı, bilgisayar uzmanı, human resource , hastane işletmecisi, leasing-factoring, medya, reklam, mağazacı, lojistik müdürü, planlama, .Eleman arayanlar, iş arayanlar, eleman ilanları, iş ilanları, eleman ilanları, iş ilanı, eleman arıyorum, iş arıyorum, kariyer, part-time, full-time, iş, eleman arayanlar, kariyer olanaklar kariyer planlama , kariyer pusulanız, human resource, kariyer yönetimi ..
Click the image to open in full size.Kariyer(İş Arayanlar)
CV BIRAK, İşçi, memur, yönetici, bankacı, muhasebeci, mühendis, finansman müdürü, teknisyen, öğretmen, memur, akademisyen, müşteri temsilcisi, turizimci, bilgisayar uzmanı, elektronik teknisyenleri, araştırmacılar, akademisyenler, avukatlar,halkla ilişkiler uzmanı, sistem mühendisleri, IT manager, güvenlik elemanI, gıda mühendisi, yönetmen, müdür, uzman, stajyer, kurye, web master, teknik servis elemanı, CV(özgeçmiş) Bankası iş arama, istihdam, personel danışmanlığı, kariyer, iş olanakları, iş, personel, insan kaynakları, insan kaynakları danışmanlığı, işe yerleştirme, ik, hr, iş arama, iş ilanları, ilan, eleman, eleman ilanları, kariyer, insan kaynakları, mülakat, mulakat, CV, özgeçmiş, ozgecmis, CV olustur, sektör, pozisyon , insan Kaynakları Eleman Arayanlar iş Aryanlar Platformu iş ilanları Eleman ... muhasebe , muhasebe , muhasebeciler , iş bulma , kariyer , İş ilanları, eleman arayanlar, iş arayanlar, iş fırsatları ,part-time, full time, inşaat mühendisi, mortgage uzmanı, emlak değerleme uzmanı, gayrimenkul eksperi,çevirmen,tercüman,dj,ofisboy,temizlik elemanı, büro elemanı ,amerikada staj, j-1 vizesi, kanadada staj ..
Akisleri sönen bir ses gibisin.

Mâziye karışıp sevda yeminim,
Bir anda unuttum seni, eminim .
Kalbimde kalbine yok bile kinim .
Bence artık sen de herkes gibisin.

Eylül 2008

NuraN Ofline   Alıntı ile Cevapla