Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-12-2006, 18:06   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demir'den Demirören'e tam destek

Beşiktaş yönetim kurulu eski üyesi Adnan Demir ile Başkan Yıldırım Demirören arasındaki buzlar eridi.
Click the image to open in full size.
Demirören Yönetimi'nde yer alan ancak yönetim içinde çıkan anlaşmazlık nedeniyle yaklaşık iki yıl önce Latif Ayaz, Reha Muhtar ve Hakan Kalkavan'la birlikte hareket ederek istifa eden Adnan Demir yeniden Yıldırım Demirören'le birlikte hareket etme kararı aldı.

Haşmet Bedii Kürüm'ün aday olması durumunda Kürüm'ü destekleyebileceği konuşulan Adnan Demir'in Demirören'in oluşturacağı yeni yönetim kurulunda yer alabileceği kaydedildi. Başkan Demirören'in Beşiktaş için bir şans olduğunu kaydeden Adnan Demir, "Geçtiğimiz hafta Latif Ayaz'ın oğlunun düğünü sonrası Yıldırım Demirören'le birlikte oturup dertleştik. Konuşunca birbirimizi yanlış anladığımızı fark ettik. Kendisi aday olacağını açıkladı. Şu ana kadar da kimse aday olmadı. Beşiktaş'ın geleceği acısından ben de tüm kalbimle Sayın Demirören'in yanındayım" diye konuştu.