Konu: Aslan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2006, 23:40   #13
iLHAN-MANSiZ
Guest
 
iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow Para Analizi..!!!

İşte yıldızımız geldi. Aslanlar sahnenin ortasında olmayı ve beğenilmeyi çok severler. Herhangi bir kalabalıkta aslanlar kendilerini kolayca öne çıkarırlar. Aslanlar devamlı kendilerine uygun yeri bulmak için çalışırlar. Eğer lider olarak seçilmişlerse bilinki herşey mükemmel olacaktır.

Aslanlar ihtimaller onlardan yanaysa risk almaktan hoşlanırlar. Kaybetmekten nefret ederler ve kaybettiklerinde iğrenç görünürler. kumar masasında elinde kağıtlarla görebilirsiniz aslanı. ancak egosuna yenilip hırs yaparsa bu bir tehlike demektir.

Aslanlar genellikle paranın onlara herşeyi verebileceğini düşünürler. (harika bir ev, spor bir araba vs.) Savurganlık onların sanki göbek adlarıdır. Para kazandıkları sürece çok fazlada harcarlar. bu da onların yaşam felsefesidir.

Para yönetimi aslanın varolan bütün yaşam tarzını değiştirecek, ve onu farklı bir havaya sokacaktir. Bu ara muhasebeci yada para yönetimini ona bırakan ortak şimdiden o paraya battı gözüyle bakmalıdır. Eğer aslanlar bütçelerini aşan harcamalar yaparlarsa bu açıkları kapatabilecek kaynaklar bulabilirler. İşler iyice kötü gittiğinde gururlu aslanlar asla arkadaşlarından borc isteyemez bankerlerin eline bile düşebilirler.

Aslanın başarısının sırrı çömert bir ruha sahip olmasıdır. Bu tilkiler son meteliklerini bile borç verebilir ve daima bir kaç oyunla sahip olduklarından fazlasına sahip olma yeteneğine sahiptirler.
  Alıntı ile Cevapla