Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2006, 07:33   #20
sonatcan
Banned

sonatcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tigananin hatalar yaptigini buradaki herkes biliyor ama bu saatten sonra gönderilmesi cok zor bu sebeple desteklemek gerek, bakin Runjeyi biraz destekleyince taraftar kendine gelmeye basladi belki Tiganada da böyle yapmaliyiz, cünkü nasilsa yönetim yollamayacak yada yollayamayacak bari aramiza karakedi sokup bagi koparmayalim cünkü öyle yada böyle takim adamin elinde.. o takim bizim takimiz.. oynattigi burak bu forumda cogunuzun begendigi burak.. tandogan gene öyle simdi delgado yok ibrahim akin yok kim oynayacak, mehmet sedef diyenler var ee onun icin de tecrübesiz nerden cikti piyango gibi vesaire elestiriler yapilirdi.. yani adam solda burak yada tandogan dan birini oynatacakti tandogani secti keske buraki sola koyup tandogani sagda oynatsaydi diye ben de düsündüm ama belki de daha vahim bir skorla dönecektik oradan.. kim bilir.. belkide bizim tigana ile aramizdaki buzlari eritmek runje de oldugu gibi pozitip bir etki yapar..

Sakin yanlis anlasilmasin Tigananin avukatligini yapmiyorum.. Sadece sunun altini cizmek istedim.
Eger gönderilmeyecekse onunla düsman olmanin kime ne faydasi olur??
Ve biz kimiz??