Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2006, 16:16   #29
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sezonun ilk haftasından beri aynı fikirdeyim.. ilk hafta ne düşünüyorusam aynısını düşünüyorum.. bu adamın bir seneyi aşkın bir süredir bu takıma verdiği hiçbirşey yok.. alıp götürdükleri ise cabası.. demirörenle beraber bu kulübü nasıl batırırızın filmini oynuyorlar heralde.. bunları kesinlikle kötü sonuçlar aldığımız için söylemiyorum.. kötü yolda olduğumuz için söylüyorum.. tigana tanlış yolda.. hatta bi yol takip ediyor mu ondan da emin değilim.. ne söylediklerinde ne yaptıklarında bir tutarlılık var.. son derece kaprisli ve inatçı bir insan.. onun için değil bizde başka hiçbir takımda da başarılı olacağına inanamıyorum.. Şu koskoca camiadan da bir muhalafet çıkmıyor ya helal olsun ne diyeyim.. Laf gelince mangalda kül bırakmıyor bazı büyüklerimiz ama kongre gelince ortada yoklar.. iyi günde herkes sahip çıkar önemli olan kötü günde sahip çıkmanız.. beşiktaş taraftarı bunları unutmaz.. Rahmi bey, ciner efendi nerdesiniz.. atv'de spo haberlerinde beşiktaşın ismi bile geçmiyor.. ne yaptı bu kulüp size.. nasıl beşiktaşlısınız... ayıp size.. yazık..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla