Konu: hedeflerimiz
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2006, 22:08   #1
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hedeflerimiz

arkadaslar....son gencler macindan sonra bir düsündüm...besiktasmizin hedefleri neydi?? ve baska takimlarin hedefleri neydi, hangi takim hedeflerine daha yakin...gercekci olalim, biz sampiyon olmak istiyoruz, biz türkiye kupasini almak istiyoruz, biz uefa kupasinida istiyorduk, ama olmadi...ayrica biz basketboldada basari istiyoruz, sampiyonluk istiyoruz...duruma bakilirsa, sampiyonluk: basara biliriz ama bizim ellimizde degil, öbür takimlar kaybetmeliki sampiyon olalim...türkiye kupasi: genclerbilriginin averajina göre, turu gecebiliriz....basketbol: bayanlar:bence basariliyiz, avrupada gümbür gümbür, ligde fener bizim önümüzde...baylar: basari bence pek yok, avrupada havlu attik, ligde gecen sezonki kadar ii degiliz....simdi ezikleri düsünüyorum...tmm baskanlarini sevmiyorum, takimdan nefret ediyorum, ama adamlar bütün hedeflerine gittikce daha fazla yaklasiyorlar..bizde sehirediyoruz, cünkü bizim baskan beceriksiz...bana kizan olabilir, hersery kabul, ama demirörenin bize zarar verdigi kesin...baskanin bir tek dogru yaptigi birseyi söyleyin...akatlar falan diyor, ya o proje bilgili zamanindan, bir projeyi bitirdi diye...ayrica baskan mehmet topuzu bize alacakti, simdi eziklere gitmek istiyor diye haberler cikiyor, oofff gelde delirme.....bence biz basarili degiliz, su an degiliz...ah birsey varki hic birsey bitmis degil, daha sansimiz var, zaten ondan umuyorumki ikinci yari sansimiz tutarda, fenerin serefsiz 100. yilinda bir besiktas darbesi yer....hala ge-li-yo-ruz, sezon basindaki kadar gümbür gümbür olmasada, geliyoruz iste...