Konu: hedeflerimiz
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2006, 00:42   #2
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

söylediklerinde haklısın...ve seni tebrik ediyorum ne için olduğunu söyliyeyim ; çünkü sen takip edebildiğim kadarı ile aslında ılımlı bir havanın içindeydin diye hatırlıyorum...yanılıyorsam düzeltebilirsin ve özür dilerim bunun için..herneyse söylediklerine gelince...hepsinde haklısın açıkçası...yani benim üzüldüğüm durum 2 maç alıyoruz herkez durumun süper olduğundan , çıkışı yakaladığımızdan bahsediyor...ama görüyorsunuz ki yok , olmuyor böyle bişey...ben söyledim demekten nefret ediyorum ama burda biz bişeyleri yada birilerini eleştirince destek yerine köstek oluyoruz gibi algılanıyor ama yok böylebişey...yani haksız çıkmayı çok isterdim...ya ılımlı havalarda olan arkadaşlara da şaşıyorum yani biz ya farklı takımları izliyoruz yada ne bileyim futbol anlayışımız çok farklı..herneyse bunları geçelim...durumumuz ortada...Koskoca BJK klübü 2 maç üst üste aldığında bayram havası estiriliyor üzülüyorum..fazla geriye gitmeye gerek yok 100. yılımızı izlemedi mi bu arkadaşlar ??? akatlara gelince ve yönetimi eleştirdiğin noktada da sonuna kadar haklısın...bu yönetim ne sportif açıdan da mali açıdan da yada diğer işler açısından da yaptıkları hiçbirşey yok...çıkan transfer haberlerine bakıyorum elbette birçoğu balon bunların..ama isimlere bakarmısınız bir...ya yönetim geçen senelerden hiç mi ders almadı da böyle bir transfer politikası izleyebiliyorlar anlamıyorum..anlamak da mümkün değil...borcumuz ortada...takımın durumu ortada...söyleyecek başka bişey yok...oynanan futbolda ortada...o yüzden biraz gerçekleri görmeliyiz diye düşünüyorum...basketbol takımımıza gelince ben bu sene onlardan pek fazla bişey beklemiyordum açıkçası..çünkü kadroları kısıtlı ve bu kadro ile bukadar olur diyorum...

Konu iLHAN-MANSiZ tarafından (22-12-2006 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir..