Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2007, 02:46   #13
Kartallica

Kartallica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
{ThE DieSeL...}}´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
lyon kovdu dimi,bu kadr senin bilgin dimi??Önce lyondan nasıl ayrıldığını araştıracaksın snr yazacaksın buraya..Ayrıca her hoca her takımda başarılı olacak diye bişey yok,capellolu roma bile neredeyse uefaya gidemiyordu zmanında..Bu arada koçum lafından hoşlanmam!!
peki dostum, büyük başarılar sistemlerin eseridir. del Bosqueli Real başarıdan başarıya koştuğunda alt yapıdan gelen gençlerle yıldız oyuncuları harmanlamasından dolayı başarılı oldu. Oysa Bosque ahım şahım bir taktisyen gittiği her takımda başarılı olacak bir hoca tipi deildi keza İspanyayı bırak Madridin dışına bile çıkmamıştı tabi biz büyük hocadır diye aldandık getirdik sonuçları gördük çünkü Beşiktaş sistemsiz olmasının yanısıra seçimi yeni kazanan demiören ve bacanağı kıvanç oktayın popülist transfer politikasıyla hareket eden ne yaptığını bilmeyen bir kulüptü. Lyonda da temel hala görevde olan başkan tarafından ilk etapta takım tiganaya emanet edilerek atıldı. Tiganayı göklere çıkarmıyorum ama bizim ihtiyacımız olan sistemi kuracak temelleini atacak adam olmasından dolayı güveniyorum destek verilemsi gerektiğini düşünüyorum. Lyondan ne teknnik adamlar geldi geçti ama takım hala başarılı teknik adamın çok da büyük payı yok yani başarıda demek istiyorum önemli olan SİSTEM

Konu Kartallica tarafından (06-01-2007 Saat 02:47 ) değiştirilmiştir..
Kartallica Ofline   Alıntı ile Cevapla