Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2007, 02:51   #14
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Kartallica´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
peki dostum, büyük başarılar sistemlerin eseridir. del Bosqueli Real başarıdan başarıya koştuğunda alt yapıdan gelen gençlerle yıldız oyuncuları harmanlamasından dolayı başarılı oldu. Oysa Bosque ahım şahım bir taktisyen gittiği her takımda başarılı olacak bir hoca tipi deildi keza İspanyayı bırak Madridin dışına bile çıkmamıştı tabi biz büyük hocadır diye aldandık getirdik sonuçları gördük çünkü Beşiktaş sistemsiz olmasının yanısıra seçimi yeni kazanan demiören ve bacanağı kıvanç oktayın popülist transfer politikasıyla hareket eden ne yaptığını bilmeyen bir kulüptü. Lyonda da temel hala görevde olan başkan tarafından ilk etapta takım tiganaya emanet edilerek atıldı. Tiganayı göklere çıkarmıyorum ama bizim ihtiyacımız olan sistemi kuracak temelleini atacak adam olmasından dolayı güveniyorum destek verilemsi gerektiğini düşünüyorum. Lyondan ne teknnik adamlar geldi geçti ama takım hala başarılı teknik adamın çok da büyük payı yok yani başarıda demek istiyorum önemli olan SİSTEM
Bak bu sfer çok güzel yazmışsın doğru temller için önce gerek sistem sonuna kadar katılıyorum ama tigananın bu sistemi kuramayacağını düşündüğüm ve bu takıma olumlu birşey veremeyeceğini düşündüğüm için tiganayı bu kdr eleştiriyorum,yoksa inşlh başarılı olur ama tigana ile bu iş zor bence..Del bosque çok iyi olmasada kötü bir hoca da değildi,realdeki başarılarında öle bi real vardıki sne ben gelsek şampiyon olurd derler ama okdr büyük yıldızları birarada oynatmakta bir teknik direktörün erdemidir bence..