Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2007, 16:07   #4
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adanaspor'a yardım yağıyor

Adanaspor'a, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı "10 Günde 250 bin YTL" kampanyasına destek yağıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın Adana Demirspor'dan sonra Adanaspor için de başlattığı yardım kampanyasına iş adamı Zafer Kara da 25 bin YTL yardımda bulundu. İş adamı Mehmet Köse'nin nakit ödemeyle başlattığı kampanyada bugün de Zafer Kara, Büyükşehir Encümen Salonu'nda düzenlenen törende Başkan Durak'a 25 bin YTL'lik yardım çekini teslim etti. Başkan Durak, Zafer Kara'nın verdiği çeki salonda bulunan Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'e teslim ederken, "Adanaspor'a önce Adanalılar destek vermeli. Adana Demirspor da, Adanaspor da bizim takımlarımız. Elde edilecek her başarı Adana'nındır. Takımlarımızı bulundukları yerden yukarılara taşımak için el ele vermeliyiz. Kampanyaya destek veren herkese şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.
İş adamı Zafer Kara da, Başkan Durak'tan gelen destek çağrısını "görev" kabul ederek Adanaspor'a 25 bin YTL'lik yardımda bulunduğuna işaret ederek, "Adanaspor da, Demirspor'da şehrimizin takımı. İkisini de kucaklıyoruz. Bize düşen görevi biliyor, vakti geldiğinde de yerine getiriyoruz. İnşallah verdiğimiz paralar kulüplerimize fayda sağlar, başarı getirir" Adanaspor Başkanı Akgül de, Turuncu-beyazlı takıma destek veren iş adamlarına teşekkür ederken, "Bu davranışlar kamuoyunda örnek teşkil edecek ve yardımlarla kulüplerimizin başarı şansı daha da artacaktır. Kamyanyayı düzenleyen Başkanımız Durak ve iş adamlarına teşekkür ediyorum" dedi.

19.01.2007 Click the image to open in full size.
Kaynak : İHA