Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2007, 01:13   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Meric (Yardimci Admin)

İlk önce forumumuzun emektar moderatörleriden Meriç abimiz nam-ı değer Asgaroth

Click the image to open in full size.

Öncelikle biraz bize kendinden bahsedebilirmisin abi?

1984 antalya doğumluyum,üniversite eğitimime kadar
antalyada yaşadım,yaklasık 4 senedir istanbulda yaşıyorum,çok fanatik bir beşiktaş taraftarıyım,beşiktaşlılık içimize işlemiş diyebiliriz kısaca

Beşiktaşforum.net ile tanışman nasıl oldu abi,kısaca forum hayatınızdan bahsedermisiniz?

Forumumuzun adresine yine bir Beşiktaş sitesinde rastladım,vakit kaybetmeden üye oldum,içeriği hoşuma gitti ve gün geçtikçe daha fazla vakit geçirmeye başladım,sonrasında bir maç topici dikkatimi çekti ve inönüde karabeyle tanıştım,beraber maç izledik,ve daha sonralarda onurla tanıştım,bir baktım ki günümün çoğu forumda geçiyor,daha sonra moderatörlük teklifini geri çeviremedim ve burdayım

Beşiktaşforum.net de yönetim kademesindesin abi , yönetime ilk giriş yaptığında neler hissettin, yönetim kademesi ile ilişkilerin nasıl?Senin yöneticilik basamağına geçecek diye söylentiler hala devam ediyor bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Yönetime girmek tabiki güzel bir duygu ama extra zaman ve dikkat istiyor,üye iken foruma yazdığım yorumları o kadar da düşünmezdim,şimdi iki kere düşünüyorum,ama forumumuzda o kadar samimi bir ortam var ki,çoğu zaman buna gerek kalmıyor,yöneticilerle ilişkime gelince,en yeni moderatörlerden biriyim ve diğer arkadaşlarımdan çok yardım gördüm,buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Gelecek ile ilgili planların neler abi?

Şu an bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim,ilk hedefim tabiki bir an önce okulumu bitirmek,hayata atılmak,iş hayatıyla tanışmak,bundan sonrasının benim açımdan daha kolay olacağını düşünüyorum.

Nikinin manası nedir abi?

Güzel soru Foruma üye olurken,bir gün mod olacağım,bu kadar insanla tanışacağım aklıma gelmemişti açıkçası,o an aklıma gelen bir username yazdım sadece,anlamına gelecek olursak,bir müzik grubu olduğundan bahsediliyor,ama benim için anlamı sadece foruma üye olduğum gün herhangi bi yerden duyduğum bir kelime olmasından öteye geçmiyor.

Biraz da aşktan bahsedelim abi , aşka inanırmısın, var mı şanslı bir yengemiz?

Aşka inanırım tabiki,ilk görüşte aşka bile inanırım

Bu yakışıklılığını kime borçlusun abi ?Nasıl oldu bu olay...

Bu sorunun bana besiktasforum.net in best modelinden gelmesi gerçekten gurur verici yakışıklılık kavramını kız arkadaşlarımıza bırakalım istersen,kararları onlar veriyor zaten,biz burda ne desek yalan olur şimdi

Aşağıdaki kelimeler hakkındaki ilk düşüncelerini alabilirmiyiz abi?

Beşiktaş:Tutku
Aşk:Huzur
Para:Olmazsa Olmaz
İstanbul:Rüya gibi
Beşiktaşforum.net:Beşiktaş ve arkadaşlık adına herşey

Son olarak abi forumdaki arkadaşlara bir şey demek istermisin yada bir çağrı ?
Ben forumda çok iyi vakit geçiriyorum,sağlam arkadaşlıklar kazanıyorum,beşiktasforum.net te zaman geçirsinler,herkese iyi eğlenceler

Meriç abiye röportajdan dolayı teşekkürü borç biliyorum...

(Arkadaşlar sizde benle söyleyişiye katılmak istiyorsanız pm atarak bana ulaşabilirisiz )

Konu Mehmet tarafından (27-09-2009 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline