Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2007, 18:56   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; Odin ( Forum Kurucusu )

Arkadaşlar bugün forumumuzun Kurucusu değerli Bülent Abiyle beraberiz....

Click the image to open in full size.

Sizi artık çoğu kişi tanıyor.Tanımayanlar için biraz kendinizden bahsedebilirmisiniz abi?

1973 Sivas/Kangal Dogumluyum. ilk orta lise egitimimi adanada aldım evliyim ve bilişim hizmetleri sektöründe 1995 yılından bu yana hizmet vermekteyim. Boş zaman buldukca atlar ile ilgilenirim. Şu an Ankara'da yaşıyorum.

Beşiktaşforum.net i yaratmanız nasıl oldu abi?

Beşiktaş forumu kurma fikri son 2 senede meydana geldi. Kalıplaşmış Beşiktaş sitelerini görüyordum ancak içeriginde küfür almış başını gitmiş idi. Hanımımla muhabbet ederken öyle bir forum kurmalıyımki insanlar bir birine saygılı olmalı. Beşiktaşlıların içerisine girdiginde Spor yanında egitim ögretim güncel konuları tartışabilmeli dedim. ve daha sonra forumumuz hayata geçti. Asıl olan sevgi üzerine kurduk bu forumu.

Besiktasforum.net in sizin gözünüzde hedefleri nedir?

Besiktasforum.net in hedefi tüm beşiktaş ailesini bir araya toplamak , taraftarın sesini duyurmak, zamanı geldiginde organize olabilmek klube katkıda bulunmak kısacası besiktasforum.net in hedefi parçalara ayrılmış grupların etkisinden cıkamamış Beşiktaş taraftarına asıl olanın Beşiktaş olanı anlatmak ve bu dogrultuda sadece ve sadece beşiktaşın menfeatlerini kollamak oldugunu ifade edebilmek ve hayata gecirmektir hedefimiz.

Bir cümleyle Beşiktaşforum.net sizin için ne ifade ediyor abi?

Saygı , Sevgi , Emek

Hobleriniz nelerdir abi?

Atlar ,Spor ,Kitap ,Dergi mecmua,Türk Halk Müziği ve Dua dinlemek.

Birazda sosyal yaşamdan bahsedelim abi?Sosyal yaşamda nasıl birisiniz?

Pek fazla dostum oldugunu söyleyemem bunada zaten pek vaktim yok, zor bir insandırım açıkcası pek toplu olan yerlerde bulunmam bu yüzden ailemle evde zaman gecirmeyi tercih ederim. Dogru söyleyen insanları severim bu yüzden pek insan sevemiyorum

Gelecek ile ilgili planlarınız varmı varsa neler abi?

Gelecek ile planlarıma gelince Huzurlu bir aile yaşantısının yanında Rabbimden hayırlı bir evlat istiyorum ,gerisi dünya telaşı Allah beni sevdiklerime karşı utandırmasın bu yeter.

Aşağıdaki kelimeler hakkındaki ilk düşüncelerinizi alabilirmiyiz abi?

Beşiktaş:Sevgi
Hayat:Borç
Para:Çok Olsada dağıtsam
Beşiktaşforum.net:Yeni Bir aile
Peygamber efendimiz (S.A.V):Kurban Olayım

Son olarak abi forumdaki arkadaşlara bir şey demek istermisin yada bir çağrı ?

Değerli arkadaşlar, elinizden geldigince bol konu açınız ve güzel konuları paylaşınız forumumuzda küfür ve benzeri haraketlerden kacınınız. burası için emek veren tüm arkadaşlar adına sizlere sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum...

Bülent abi teklifimi geri çevirmeyip benimle röportaj yaptığı için teşekkürü bir borç bilirim...

Konu odin tarafından (24-01-2007 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline