Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2007, 00:22   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; Newaria ( Nuran )

Bugün forumumuzun Güzel Modu,Dişi Kartalı Newaria yani Nuran'la beraberiz arkadaşlar...

Click the image to open in full size.

Öncelikle biraz bize kendinden bahsedebilirmisin Nuran?

27.08.1990 Zonguldak doğumluyum anadolu lisesi 2 sınıf öğrencisiyim sınavlara hazırlanıyorum..

Beşiktaşforum.net in yönetim kademesindesin.Peki yönetimle aran nasıl?

Böyle büyük bir forumun yönetim kademesinde olmak gerçekten gurur verici bir olay,yönetici arkadaşlarımla,abilerimle aramda hiç bi problem yok gayet iyi anlaşıyoruz bu büyük foruma emek harcadıkları için onları bir kez daha tebrik etmek istiyorum

Forumunda bayan bir Mod olmak nasıl bir duygu ?

Besiktasforum.net gibi seviyeli bir forumda moderatör olmak ayrıcalıktır bana göre hele ki futbolun erkekler için bir spor olduğunu düşünenler için böyle bir taraftar forumunda bayan mod olmak gurur verici bi olay.

Nuran bizi Hobilerin ve fobilerin hakkında bilgilendirimisin?

Fobim yok denecek kadar azdır yalnız çok takıntılı biriyim..hobilerime gelince 5 gün okul 2 gün dersane,forum derken hobiye fazla zamanım olduğunu söyleyemem açıkçası biraz asosyal yaşıyoruz ya da hayat bunu gerektiriyor..
Ve gelelim aşka dişi kartalımızın aşk hayatı nasıl gidiyor?

Zor bi dönemi atlattım yada atlatmaya çalışıyorum hala,çok kolay aşık olmam, biraz zor gibiyim sanki öyle her hafta arkadaş değiştrmem
Müzik ve Sinemanın bayan Mod'umuzun hayatındaki yeri nedir?

Müzik o an ruh halim nasılsa onu dinlerim son zamanda kendimi baya bi slow dinlerken yakalıyorum
sinema belkide şu okul ders arasında en iyi sosyal aktivitelerimizden biri .. daha bugün ayarladım herkesi sinemaya götürdüm güldük eğlendik geldik..

Hayatta 3 şeyi değiştirme hakkın olsa neleri değiştirirdin?

1-açlık
2-şu karışık ortama bi huzur
3-herkesin bir gün doğru yolu bulması(her anlamda)

Hayatta yapmaktan en çok mutlu olduğun şeyler nelerdir Nuran ?

Çok küçük şeylerle mutlu olabilirim,ailem huzurlu olsun sevdiklerim sağlıklı olsun onlarla birlikte vakit geçirmek çok güzel...
kardeşimle hiç anlaşamasakta anne babamız haricinde tek ortak yönümüz Beşiktaşlı olmamız nedense onla maç izlerken tezahürat yapmayı seviyorum..
Son olarakta bi insana en ufak yardımım dokunduğu zaman onun yüzündeki mutluluğu görmek süper

Hayattan beklentilerin neler ?

Hayattan biraz fazla beklentim var sanırım bunlar için de çook çalışmam lazım..hayatın tümünü ele alırsak artık öss belasını gözümde biraz hafifletebiliyorum ama yinede kazanmak için çalışıyorum sürekli...en yakın hedefim iyi bi okulda okumak ve mesleğimi kazanmak sonra gerisini düşünürüz

Aşağıdaki kelimeler hakkında ilk düşüncelerini alalım:

Beşiktaş:Hastasıyız renklerinin.....

Aşk:Sonunu düşünmeden yaşarsan güzeldir

Para:Fazlasında gözüm yok eğer illa da olacaksa fazlasını mutlaka muhtaç olanlara verirdim

Ölüm:Bu yaşıma rağmen bi çok yakınımı ve arkadaşımı kaybettim,Allah bi daha o acıları göstermesin,hiç kimseye..
Besiktasforum.net:Tafartar forumlarının en seviyelisi ,en geniş kapsamlısı,en arkadaş canlısı insanların buluşma noktası,üye olun mutlu olun
Son olarak Nuran Beşiktaşforum.net in Dişi Kartalları ve kullanıcıları için mesajını alabilir miyim?

Bende son olarak kullanıcılarımızdan forumumuzun kıymetini bilerek seviyesini koruyarak davranış sergilemelerini istiyorum..
forumdaki asıl görevim olan dişi kartallarda ben gelmeden önce 4 konu vardı.. ben bu bölümü elimden geldiiğince geniş kapsamlı hale getrmeye çalışıyorum üyelerimizden özelillikle dişi kartallarımızdan bu bölüme verilen emeğe saygı duyarak daha fazla ilgi göstermelerini rica ediyorum..

Nuran arkadaşıma, içtenlikle verdiği cevaplardan dolayı teşekkür ederim...

Konu NuraN tarafından (30-01-2008 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline