Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2007, 00:55   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; MetallicaBener ( Bener )

Bugün forumuzun Rockerboy u Bener!le beraberiz ...

Click the image to open in full size.

Öncelikle biraz bize kendinden bahsedebilirmisin Bener?

Adim Bener 02.09.1989 da Kosovanin Prizren kentinde doğdum,doğma büyüme kosovalıyım ama herzaman içimde bir TÜRKLÜK'te var olmuştur.

Beşiktaşforum.net ile tanışman nasıl oldu, kısaca forum hayatından bahsedermisiniz?

Besiktasforum la tanişmam bi haber sitesinde forumumuzun reklamını görmemle oldu bende hemen baktim ve üye oldum ,üye olmaktan da son derece mutluyum..

Nasıl bir beşiktaş hayal ediyorsun Bener?

Başarılı,ekonomik olarak guclu,ve birgunde Sampiyonlar Ligi kupasini kaldirirken gormek istiyorum Kartalimi en büyük hayalim bu

Müzik ve sinemanın hayatında yeri nasıldır?

Müzik konusunda neredeyse tüm forum biliyor ki ben rock ve metal muzik aşığıyım ve bu müziğin benim sosyal hayatimda ki yeri cok önemli ama sinema konusunda okadar bilgili ve merakli değilim sadece favorilerimden Horror film seyretmeyi severim

Kızlarla aran nasıl?Hatun diye tabir edilebilicek birisi var mı?

Bu biraz özel olmuyormu? Kızlarla aram iyidir genellikle hatun diye tabir edilecek birisi var diyebilirim açikça

Varsa fobilerinle birlikte hobilerini sayabilirmisin?

Aslinda fobim yoktur belki de fazla optimist olmamdan kaynaklanıyor hobilerimden ise Besiktaşimiz,Basketbol,Formula 1,Rock muzigi en onemli hobilerimdendir...

Fanatik bir Utah taraftarı olduğunu biliyoruz bu sene j.sloan önderliğinde jazz ne iş yapar?

Güzel soru.Ilk önce bu soruyu sorduğun için seni kutlarim ve de teşekkur ederim Simdi Utah Jazz hayranlığım cok daha önceden basladi Stockton-Malone dönemlerinden beri Utah Jazz in fanatiğiyim.Bu yıl ben Bati Finali bekliyorum Jerry Sloan yönetiminde bide All star karmasına Boozer veya Kirilenko dan birinin seçilmesini istiyorum...

Geleceğin hakkındaki düşüncelerini alabilirmiyiz?

Geleceğim kaderime bağlı,ALLAHımız ne yazmızşa benim geleceğim öyle olacak önceden kestirmek şansımız yok ama geleceğimde emin oldugum bir konu Kosovada yaşamayacağimdir bide kisa vadede en buyuk hayalim olan Türkiyede üniversite okumayı ALLAHımdan çok istiyorum ve o da bana kesinlikle sırtını donmeyecektir eminim...

Son olarak kelime oyunu...

Beşiktaş:Anlatılmaz yaşanır
Linkin Park:Nu-Metal
Aşk:Acı çekmek
Para:Az olsun
Nba: I love this game

Röportajdan dolayı Bener Kardeşime teşekkürü bir borç bilirim
...

Konu OnuR tarafından (29-01-2007 Saat 09:13 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline