Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2007, 20:36   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; Norton (Osman)

Bugün forumumuzun sevilen üyelerinden Osman(Norton) abiyle beraberiz ...

Click the image to open in full size.

Osman abi ilk önce bize kendinden bahsedermisin ?

28.5.1982 de almanyada dünyaya geldim aslen bilecik bozuyuk,meslek lisesi mezunuyum ve 6 yildir calişiyorum ..

Beşiktasforum.net ile tanışmanız nasıl oldu, kısaca forum hayatınızdan bahsedermisiniz?

BesiktaŞforumun reklamını bjkhaberde gördüm ve tıklayıp üye oldum,forumda mart ayinda 1. yılımi dolduracağim,gecen 1 yılda forum hep seviyesini korudu ve en cok hoşuma giden yani çok sesli olmasi yani herkesin kendi düşüncelerini yazabilmesi..

Nasıl bir Beşiktaş hayal ediyorun abi?

Klasik olacak ama Besiktas Ruhunu ortaya koyan futbolcularimizin oldugu bir takim hayal ediyorum yani savasan herseyini ortaya koyan ..

Gelecek ile ilgili planların neler abi vaya hayattan beklentilerin ?

Gelecege dair hic plan yapmadım desem yalan olmaz, ben daha çok günlük yasiyan birisiyim iyimi kötümü bilmem ama, gelecekten beklentilerim insallah sağlik,rahat yaşayabilecek kadar para ve gelecekte iyi bir eş ...

Biraz da aşktan bahsedelim abi , aşka inanırmısınız, var mı şanslı bir yengemiz?

Valla ne diyim bilmiyorum ben simdiye kadar hic ciddi bicimde asik olamadim ... sadece BesiktAŞK

Varsa fobilerinle birlikte hobilerini sayabilirmisin abi?

Benim cok kötü köpek fobim var yaa... sansa bizim evsahibininde yavruları oldu 5 tane artik ecel terleri dökerek cikiyorum disari
hobilerime gelince bilgisayar ile ugrasmaktan + yürüyüse cikmak hosuma gidiyor...

Abi keşfedilmeyi bekleyen sanatsal bir yönün varmı ?

Arkadaslar arasinda cuk oturan espireler yaparim yani stand upci ruhum var kesfedilse

Abi forumda senin hehe gülüşün meşhur herkezden hehe gibi smiley kullanmadan gülmeyi kelimlerle anlatanları görüyoruz ama seninkini tadı bir başka bunun sebebi nedir ?

Hehe bu sorunun gelecegini tahmin etmistim , bilmiyorum tadi baskami o sizin yakistirmaniz ama bana daha pratik geliyor hehe

Son olarak abi aşağıdaki kelimeler hakkında ilk düşüncülerini alabilirmiyim ?
Beşiktaş:Hayat
Para:Rahat yaşıyabilecek kadar olsun yeter
Aşk:Gerekli
Almanya:Hasret
Köpek:Korku
Gülcemal abi:Delikanlı çok kıyak biri

Röportajdan dolayı Osman abime teşekkürü bir borç bilirim..

Konu OnuR tarafından (01-02-2007 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline