Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2007, 23:53   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; Noumansız038gırl (Mehtap)

Bugün forumumuzun bi diğer dişi kartalı Mehtap'la beraberiz

Click the image to open in full size.

Öncelikle biraz bize kendinden bahsedebilirmisin?

21.01.1986 Kayseri doğumluyum....düzcede üniv okuyorum.bu arada hala bilmeyenler varsa adım mehtap..

Forum ile ne zaman Tanıştınız ve bu olay nasıl oldu?

baya oluyo...nette geziniyodum dikkatimi çekti..biraz takipten sonra üye oldum

Özel Yaşantın nasıl? Şu anda bir ilişki Yaşıyormusun? azıcık ucundan anlatabilirmisin?

özel yaşantım harika ötesii.nispet ediyo gibi olmuyum da.. 3 yıllık bi ilişkim war..herşey çok ii gidiyo..darısı olmayanların başınaa....aşka inanmayan ben süper bi aşk yaşıyorum

3 yıl dedin böyle istikrarlı bir ilişkiyi neye borçlusunuz bizde öğrenelim?

herşeye he demek lazım öle kafaya herşey takılmaz..karşındaki kişiyede bağlı aslında..biraz ben biraz o alttan alınca ve birbirimizi anlayınca bi problem kalmıo

Hayattan beklentilerin neler ?

çok şey bekliyorum..güzel bi iş,eş ve aş bide aşkk

Biraz da sosyal yaşamdan bahsedelim?Sosyal yaşamda nasıl birisindir?

çok geyik biriyim sewdiğim insanlardan çok şey beklerim..en pis huyum bu sanırım..eğlenmeyi gezmeyi bişeler öğrenmeyi ve gezmeyi çok sewiyorum...

Varsa fobilerinle birlikte hobilerini sayabilirmisin?

fobi olarak aslında pek korkmam bişelerden ama yalnızlık ve başarısızlık bnm için en kötü şey..
hobi : yine gezmek,tabanlarım şişene kadar koşuşturmak...seyahat etmek...ve bölümümle ilgili olcak doğa...çok sewiyorum..doğada olmak bana huzur veriyoo

Kendini 4 kelime ile tanımla desek?
deli
hep gülen
detaycı
yardımsewer

Televizyonla aran nasıl dizilerin varmı özelliklede magazin programları hakkında ne düşünüyorsun?

magazin önceden aciip izlerdim ama şimdi aramıyorum pek..tiksinç geliyo hatta..
dizilerim cnbc-e dizileri çok hoşuma gider.boş zamanlarımda sürekli cnbc-e deyim. ıhlamurlar altındayı çok sewerim...kurtlar vadisini 4 gözle bekliyorum..bide şunu söliim binbir gece dizisinden nefret ediyorum

Kelime oyunu:

Beşiktaşforum:nette vaktimin en çok geçtiği yer...arkadaşlarımı çok sewiyorum..
Baki:Mümkünse uzak dursun adını felan duymak istemiyorum
Aşk:Hayatım
Nuran:Forumun annesi
Msn:Vazgeçilmezim

Son olarak söylemek istediğin bişey varmı mehtap ?

özgür,bener barış meriç özlem ve adını sayamadıım bütün forum...hepinizi çok seforumm...iiki hayatımdasınızz..

Verdiği samimi cevaplardan dolayı mehtap arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim...

Konu AyTeK54 tarafından (04-02-2007 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline