Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2007, 01:11   #1
AyTeK54
Forumun Basketçisi

AyTeK54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink Röportaj ; Besiktasım_1903 ( Özgür )

Bugün Forumumuzun sempatik ve cana yakın kişiliği olan Özgür'le beraberiz

Click the image to open in full size.

Öncelikle biraz bize kendinden bahsedebilirmisin Özgür?
Kendimden Bahsetmeyi Pek Sevmeyen Bir Insan Olarak Insanların Beni Tanıyarak Karar Vermesi Daha Cok Hosuma Gider.. 19.10.1987 Düzce Dogumluyum.. Bilgisayar İşiyle Ugrasmaktayım 5 Yıldır... Elektronik Mezunuyum...
Forum ile ne zaman ve nasıl tanıştın?

Forumla Tanışmam Tesadüf Oldu. Gazete Okuyordum
www.kartalhaber.com Sitesiyle İlgili Bir Yazı Okudum Daha Sonra Reklam Bannerini Görünce Buraya Girisim Bir Daha Cıkılamaz Hale Geldi

Forum senin için ne ifade ediyor?
www.besiktasforum.net Yazısını Görünce Bile İçimde Çok Güzel Kıvılcımlar Kopuyor Cunkü İçerisindeki Beşiktaşlı Deger Verdigim Insanların Hayatımda Olması Beni Çok Mutlu Ediyor Açıkcası

Gelecekle ilgili planların varmı askerlik zamanıda geldi sanırım?

Güzel Bir Soru Sordun TeşeKKür Ederim.. Aslında Ben İş Hayatıma Atıldıgım Günden Bu Yana Gelecegimin Hep Daha İyi Olabilmesi İcin Cabaladım ve Halende Öyleyim.. İş Hayatınada Erken Yaşta Atıldıgımdan Dolayı Kendimi Şanslı Hissediyorum.. Planım İse Suanki Meslegimden Cok Daha Yükseklere Ulaşmak... Askerlik Meselesine Gelince 15 Gün Sonra Askerdim Fakat İş Hayatımın Dolayı Bir Yıl Ertelettirmek Zorunda Kaldım

Kızlarla aran nasıl?Hatun diye tabir edilebilicek birisi var mı?
Kızlardan Yana Aslında Benim Hic Yüzüm Gülmedi Taki Şu Zamana Kadar.. Bu Konuları Cok Ciddiye Alan Bir Insanım ve Ciddiye Alarak Hayatıma Bir Insanı Sokmustum Bir Bucuk Yıl Kadar Sürdü Cok Seviyordum Fakat Çeşitli Nedenlerden Dolayı Ayrıldık Cok Acı Çektim.. Hepsi Yaşandı ve Bitti Şuanda İse Hayatımda Çok Sevdigim Bir Insan Var Allaha Sükür Mutluyuz Yaşıyoruz

Müzik ve sinemanın Özgür'ün hayatındaki yeri nedir?
Müzik Hayatımdaki Vazgecilmezlerin En Basında Geliyor... Mariah Carey ve Lübnanlı Pek Cok Kisi Tarafından Tanınmayan Nancy Ajram Hayranıyımdır... Sinemayada Fırsat Buldukca Gitmekteyim.. Örnek Abartmadan Söylüyorum Titanic Filmini 21 Kez İzledim

Biraz da bilgisayar dünyasına değinelim.Teknoloji ile aran nasıl,favori oyunların varmıdır ?
Bilgisayar Meslegi Hepimizinde Bildigi Gibi Cagımızın Meslegidir.. Cagımızda Son Sürat İlerlemektedir.. Bu Hıza Ayak Uydurmak Zorundasınız Eger Uydurmazsanız İş Olarak Gerileme Yaşarsınız Bende Bu Yüzden Elimden Geldigi Kadar İşime Önem Veriyorum.. Oyunlara Ayırcak Pek Vaktim Kalmıyor Ama Yeni Çıkan Bütün Oyunları Gözden Gecirmisimdir.. Özel Beyendigim Bir Oyun Yok Ayrıca 735 Çetiş Oyunumuzda Vardır Bilginize

Karasudaki ünlü gece klüplerinin aranan playboyla
ındansın haftada bi motorun arkasında değişik kızlar ... yakışıklılığı neye borçlusun?

Kısa ve Öz Olsun... Allahın Yarattıgı Bir Kulum... İltifat İçin TeşeKKürler

Son Olarak kelime oyunu?

Beşiktaş:Sonu Olmayan Aşk Herşeyim

Mariah Carey:Ruhumun Gıdası

Çarşı:Bu alemde Alayına Karşı
Cep telefonu:Sinir bozucu
Winamp:Mariah Carey Nancy Ajram

Röportajdan dolayı Özgür kardeşime teşekkürü bir borç bilirm...

Konu OnuR tarafından (06-02-2007 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir..
AyTeK54 Ofline