Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2007, 23:05   #1
GoD of WaR

GoD of WaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"msn de ne dinliyorsun" nu kafana göre değiştir

Sadece winamp için kullanılabilir..İstediginiz gibi ayarlayabilir ve istediginiz gibi görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir kaç örnek resim;
Click the image to open in full size.

Resimlerde göründügü gibi mp3 taglarından isteğiniz biligiyi msn e yansıtabilirsiniz..Ayrıca başına sonuna kişisel iletinizi de ekleyebilirsiniz..

Önce Winamp Yüklü değil ise Winamp indirip kurun..

Sonra winamp için yapılmış olan, yukarıda ki gibi dinliyorum özelligini geliştiren "Gen Msn Adv" yi Burdan indirin ve kurun.Winampı yeniden başlatın..

http://www.winamp.com/plugins/detail...sn_adv_1_1.exe

Tüm kurma işlemleri bitti.Winamp ı açın ve boş bir alana sağ tıklayın önce Options sonra sında Preferences seçeneğine tıklayın

Gelen ekranda aşağıdaki resimde de görüldügü gibi önce General Purpose i sonrasında da sağda değişen ekranda MSN "What I'm Listening..... yazan yere tıklayıp altta confiruge selected plug-in diyoruz..

Yukarıda ki resimde ki gibi "cofiruge selected plug-in" dedikten sonra aşağıdaki gibi bi ekran gelecektir..

şimdi burada ingilizce yazan yerlere dikkat edin bunlar sizin dinlediginiz parçanın bilgilerini msn e yansıtacaktır.

FILENAME yazarsanız mp3 dosyanızın ismi nidinliyorum olarak görünecektir.
TITLE yazarsanız parça ismi görünecektir
ALBUM yazarsanız albüm ismi görünecektir
ARTIST yazarsanız sanatçı ismi gorunecektir.
GENRE yazarsanız parçanın türü görünecektir (pop,rock ne dinliyorsanız)

bu yukarıda ki açıklamalardan sonra istediginizi oraya yazacaksanız ayrıca kişisel bi ileti gorunmesini istiyorsanız istediginizi yazabilirsiniz

Bi örnek

....::::::ARTIST - TITLE::::::.... PB Dinliyorum...

yukarıda ekledigim 3. resim gibi gorunecektir Dinliyorum sabit kalırken parça ismi değişken olacaktır..

GoD of WaR Ofline   Alıntı ile Cevapla