Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2007, 13:20   #1
Adelaar
 
Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Icon16 M.Topuz imzayi atti

M.Topuz Kayseri'de kaldı

Bazı kulüplerin transfer listesinde olan Mehmet Topuz, Kayserispor ile mukavelesini 2009 yılına kadar uzattı. Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, kulüp tesislerinde imza töreninde yaptığı konuşmada, Türk futbol kamuoyunun en çok konuşulan 2 sporcusunun Kayserisporlu olduğunu söyledi. Kamuoyuna, Kayserispor'un büyük kulüp olduğu, elindeki hiçbir oyuncuyu bırakmayacağı mesajını defalarca verdiklerini ifade eden Hurma, şunları kaydetti: ''Bu yöndeki söylemlerimize rağmen hem medyamızda hem de adı büyüğe çıkan kulüplerimizde bu iki oyuncumuzla ilgili spekülasyonlar oluşturuldu. Evde çocuklarımız, eşimiz, anne ve babamız bile Mehmet Topuz ile ilgili, 'Verdiniz mi, veriyor musunuz' diye sormaya başlamıştı. Kayserispor büyük kulüptür. Önümüzdeki sezon ilk 4'te olacaktır. Ülkemizin gündeminde olan en önemli oyuncusunu kadrosunda tutmayı becermiştir. Bu oyuncumuzun mukavelesini 31 Mayıs 2009 tarihine kadar uzatmıştır. Büyük kulüp, bir oyuncu ile adı çıktığında o oyuncuyu alır. Biz de dedik ki, 'Hadi alsınlar da görelim'. Alamadılar, Topuz burada.''
Mehmet Topuz da Kayserispor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, kulüp başkanı Recep Mamur'u babası gibi sevdiğini, diğer tüm yöneticileri de sevdiğini söyledi.
Topuz, ''Transfer söylentileri beni hiç etkilemedi. Benim kulübüm de çok büyük. Beni isteyen büyük kulüplerden farkı yok. En büyük cevap da bu olsa gerek. Önümüzdeki sezon bomba gibi bir takım hedefliyoruz. O doğrultuda çalışıp hedeflerimize ulaşacağız'' diye konuştu.

11.06.2007 Click the image to open in full size.
Kaynak : AA
Adelaar Ofline   Alıntı ile Cevapla