Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2007, 03:29   #5
Adelaar

Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.
Cisse İmzaladı
30.06.2007 17:29

Futbol Takımımız’ın yeni transferi Edouard Cisse BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeyi imzaladı. İmza törenine Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner, Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Sayın Ertunç Soğancıoğlu, Futbol Şubesi Sorumlumuz Sayın Celal Kolot da katıldı.
Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner Cisse transferi için , hayırlı bir transfer yaptığımızı belirterek, bu seneki transfer politikamızı bir orta saha bir defans üzerine kurduğumuzu söyledi. Sayın Öner, Futbol Şube Sorumlumuz Sayın Celal Kolot ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticimiz Sayın Mario Berk’in Cisse'yi uzun bir araştırmanın ardından kadromuza kattıklarını ve bundan 3 hafta önce Paris'e giderek bu transferi bitirdiklerini açıkladı. Sayın Öner, bütün transferlerde olduğu gibi bu transferin de Teknik Direktörümüz Sayın Ertuğrul Sağlam’ın bilgisi dahilinde yapıldığını belirtti.
Yeni transferimiz Cisse ise Beşiktaş’ta olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti. Fransız Futbolcumuz, “Beşiktaş’ın beni uzun zamandır istediğini biliyordum. Bana çok yakın davrandılar ve bu da beni çok etkiledi. Kariyerimi tanınmış ve hedefleri olan bir kulüpte devam ettirmek istedim ve bu yüzden Beşiktaş’ı seçtim. Türkiye Ligi çok rekabetli bir lig ve bu sezon gerçektende benim açımdan zorlu bir sezon olacak. Beşiktaş, benimle ilgilendikten sonra ben kimse ile ilgilenmedim” diye konuştu.

Adelaar Ofline