Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2007, 01:26   #1
blackeagle86

blackeagle86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cole'nin menajerlik ücreti

Cole'nin menajerlik ücreti sadece 600 bin euro
Perde arkası... Aslen Nijeryalı olan Carlton Cole, Chelsea'de hayal kırıklığı yaşadı. Burada çok iyi bir performans ortaya koyan Cole, menajerlerin de iştahını kabartıyor

Chelsea'da hiç bir başarı göstermeyen ve çeşitli kulüplere tranfser edilen Cole son olarak geçen yıl West Ham'a 4 milyon pound karşılığında transfer oldu. Cole, İngiltere U-21 milli
takımında da forma giydi. Webt Ham'da geçen sezon sadece 5 maçta onbirde yer alan Cole, 2 gole imza attı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise yaptığı açıklamada "Ben bu oyuncuyu izledim. Fakat Cole, Bobo'dan çok iyi değil. Bu transferi yaparsak kumar oynamış olacağız. Geçen yıl sadece 5 maçta ilk onbirde yer almış. 2 gol atmış bir oyuncu.
İsim değil golcü almamız gerek. Beşiktaş büyük takımdır. Büyük isimler transfer etmeli. Cole'nin tranfserinde devreye giren menajerleri de tanımıyorum" dedi. Bu arada
Cole'nin transferine menajerin devreye girdiği ve "Cole'nin yıllık maliyeti 2 milyon euro. 600 bin euro menajerlik ücreti var" dediği öğrenildi.
----kartalhaber.com----