Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2007, 06:42   #1
Nouma #21
 
Nouma #21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Galatasaray'da yaprak dökümü

Galatasaray'da takımdan gönderilecek isimler belli oldu.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, teknik heyetin raporu doğrultusunda Necati, Orhan, Cihan ve Hasan Kabze'yi bu sezon kadrolarında düşünmediklerini açıkladı.

Adnan Sezgin, kampa giderken kadroda azalma olacağını söylediklerini ifade ederek, ''Teknik heyetimizle bir görüşme yaptık. Daha sonra da Cihan, Orhan, Necati ve Hasan Kabze'ye teknik heyetin raporuyla bu sene kafamızda oluşturduğumuz kadroda kendilerine yer veremeyeceğimizi söyledik. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ederiz'' dedi.

Kulübün bu oyunculara karşı vecibelerini yerine getireceğini vurgulayan Sezgin, ''Bunun bilinci içindeyiz. Kendilerine ayrı bir program verilecek ve antrenmanlarını takımdan ayrı devam ettirecekler. Bundan sonra da bazı değişiklikler olabilir. Kadromuza katılacak yeni arkadaşlar olabilir. Buradan da ayrılacaklar olabilir. Sonuçta bir karardır. Bu kararın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

''TEKLİFE AÇIĞIZ''
Adnan Sezgin, kadrodan çıkartılan futbolcular için her türlü teklife açık olduklarını söyledi.

Sezgin, Necati, Orhan, Hasan Kabze ve Cihan'ın bonservislerini belirlediklerini kaydederek, ''Hasan Kabze ve Cihan'a çok sayıda teklif var. Necati ile Orhan için ise henüz bize gelen somut teklif yok. Biz bu oyuncular için her türlü teklife açığız. Biz sorun üretmek değil, sorun çözmek istiyoruz'' ifadesini kullandı.
CARRUSCA'NIN DURUMU
Adnan Sezgin, oyuncuları Carrusca ile ilgili Arjantin'den iki kulübün teklifinin bulunduğunu söyledi.

Sezgin, ''Şu anda onları değerlendiriyoruz. Biliyorsunuz Carrusca gelirken, sponsorumuz tarafından masrafları ödenerek kulübümüze transfer olmuştu. Tüm amacımız sponsorumuzun da bu transferden bir zarar görmeden bu işi halletmek. Kendisi sanırım iki kulüple de görüşmüş. 1-2 gün içinde bu işin netleşeceğini düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Sezgin, ''Yabancı oyuncu hariç yerli oyuncu da kadronuza katacak mısınız'' sorusuna ''Olabilir'' yanıtını verdi.

Carrusca'nın gönderilmesiyle takımda 1 artı 1 yabancı oyuncu açığının olacağının ve bu boşlukların değerlendirilip değerlendirilmeyeceğinin sorulması üzerine Sezgin, ''Değerlendirmeye çalışıyoruz. Boşluk var, biz bunu dolduracağız diye hareket etmeyeceğiz. Mevcut kadromuzun çok kaliteli olduğuna inanıyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncuların da mutlaka bu kaliteli kadroya katkı yapacak özelliklerde olmasına dikkat ediyoruz. Önemli bir koşul da şartlarının bize uygun olması. Bu şartların uygunluğu için de çalışıyoruz ve çok yoğun bir çalışma trafiği içindeyiz. En kısa zamanda çözümlenecek ve basına da bilgi vereceğiz'' dedi.

Alınacak yabancı forvet oyuncusunun sezon başlamadan takıma katılıp katılmayacağı sorusu üzerine Adnan Sezgin, ''O'na forvet demeyelim. Çünkü başka mevkilerde de düşündüğümüz oyuncular var. Gönül ister ki bir an önce transfer edilecek oyuncuları kadromuzdaki oyuncularla kaynaştıralım. Ama sizin de bildiğiniz gibi transfer kolay olmuyor. Birçok detaylar var. Bu detayların hepsinin bir araya gelmesi lazım. Bunun için çalışıyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.
__________________
<font size=2><font color=DarkSlateGray><a rel=nofollow href=http://besiktasforum.net/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbesiktasforum.net%2Fforum%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F target=_blank>http://img524.imageshack.us/img524/474/bscap0407bhxf1ri9dv86fnmd3.jpg</a> </font></font>

Nouma #21 Ofline   Alıntı ile Cevapla