Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2007, 20:59   #12
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana sunun açıklamasını ysapın o zaman neden eski akp li abdüllatif şener aday gösterilmedi tek nedeni var ABDullah gül kukla oldugu için sorna 4 sene önce bursla okuyan oğlu amerikadan nasıl ev alıyor nasıl içine gemi alabilen yat alıyor bunuda acıkla o zamna dolandırıclık davasından yargılanan abdulah gülü acıkla o zaman ülkemin başına bu dolandırıcları layık görmek ayrı bir konu adnan menderes tek bir laf dedi ben bu orduyu subaylarla yönetirim die asker tepelrine çöktü şimdi aynı hatayı başbakan ve cumhurbaşkanı yaparsa askere en ufak bir laf etmeye kalkarsa o zaman görürüz işte hangmiz doğruyuz bu adamlar bize layık değil er yada geç bunu anlaycaksınız bu ülke ne zamnalr geçirdi emin ol senden daha fazla tarih okumuşum ve araştırmışımdır ha diceksin solcumusun hayır deniz bayklı falan zerre kadar sevmem ama bunlarıda sevmiyorum deniz baykal 350 milelt vekili alsa ilk başta o aday olur o da ayrı bir sorun onuda desteklemi,yorum ama bu dolanrıdıcı oldkları gerçkeği değiştiremezler son soru SEÇİM GÜNÜ UZLAŞMACI OLCAZ DEDİLER NEDEN UZLAŞMA YOLUNA GİTMEDİLER NEDEN GÜLDE DİRETTİLER BAŞKA ADAY GÖSTEREMEDİLER KORKAKLIK MI YOKSA GÜLDEN İYİ KUKLA OLAMAYACAĞI İÇİN Mİ BAŞBAKABNLIKTAN İSTİFA EDİP BAŞBAKANLIGI DEVRENDE O DEĞİLMİYDİ KİM NİE BAŞBAKANLIKTAN İSTİFA ETSİN kukla oldugu için ? neyse eski akp li abdüllatif sener e chp destek veririz demişti ama korktular işte istedikler iolmayacağı için neyse bu vatan ATAMIZIN bize armağınıdır ne yazikki hiç birimiz ona layık olamıyoruz özelliklede başımızdaki bu dolandırıclar