Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-10-2007, 18:50   #1
asparagas

asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Malatyaspor da büyük direniş

Click the image to open in full size. Malatya'da büyük direniş!

TFF 1. Lig ekiplerinden Malatyaspor'da mali kriz henüz aşılmamışken, kaptan Taner Demirbaş, tüm olumsuzluklara rağmen kenti terk etmeyi düşünmediklerini söyledi.

18 Ekim 2007, 21:22

Taner Demirbaş, bir yerel televizyon kanalına yaptığı açıklamada, sıkıntılı günler geçirdiklerini, ancak hiçbir zaman şehri terk etmeyi düşünmediklerini, insanların kendileri için kenetlenmesinin ise sevindirici olduğunu söyledi.

Teknik direktör Metin Yıldız'ın istifa etmesinden sonra karamsar bir tablonun oluştuğunu ve birçok arkadaşının şehri terk etmeyi kafasına koyduğunu ifade eden Taner ''Ben o günlerin geride kaldığını düşünüyorum. Daha önce umudumuz yoktu, futbolcular olarak bilinmezliğe sürüklenen bir gemi gibiydik, ancak şimdi hiç değilse umudumuz var'' dedi.

Golcü oyuncu, bu süreçte neden bir Malatyalı gibi hareket ettiği sorusuna ise şu yanıtı verdi:
''Burada yarım kalmış bir işim var. Bu takımı Turkcell Süper Lig'e çıkarmadan bana rahat yok. Umarım bu sezon hem bu krizi tamamıyla bitiririz hem de hedefimize ulaşırız.''