Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2007, 02:59   #3
asiL
Banned

asiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalım´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Defansı toparlayabilecek,oyunu okuyabilecek,topları iyi kullanabilen tecrübeli bir stoperi demeyi unutmuşsun herhal.Bide bobonun yanına kaliteli bir santrafor demeyi...Diğer söylediklerinin hepsine katılmamak elde değil zaten.Bizim gördüklerimizi futbolun başındakilerde görüyordur umarım.Bunları gerçekleştirebilmemiz içinde transfer bütçemizin bi hayli fazla olması lazım.Bu da şimdilik çok zor gözüküyor.Hayırlısı bakalım...
ewt dostum onuda düşündüm ama gökhan zan ve ibo ikilisinin stoper mevkiinde değiştirilmemesi gerekiyor diye düşünüyorum çünkü her ikiside genç ve en önemlisi birbirine uyumlu kaliteli oyuncular .. oyunu okuyan oyunu kendi alanımızda kuracak bir oyuncuyada ihtiyacımız oldugu doğrudur ama bence bu bir stoperden ziyade önlibero mevkiindeki oyuncunun görevi olmalıdır aurelio tarzında top bizim alanımızdayken defansa gelip topu alarak oyunu açmalıdır ben bu konuda cisseye güveniyorum oyun stili avrupaya çok uygun ve bu konudada tecrübeli olması bizim için avantaj cisse eğer kalırsa önümüzdeki sezon daha faydalı olacaktır kaliteli bir forvete gelince ben derim ki elimizde bobo gibi tek forvet oynayabilen teknik hızlı bir oyuncumuz varken ikinci bir forvet kullanarak takımın orta saha gücünü eksiltmemeliyiz ve inanıyorum ki bu takım ortadan kaliteli teknik oyuncularla atak gücünü yükseltir boboyu ara paslarla desteklerse inanın kanatlara bile gerek kalmadan kartal en yüksekten uçar ve tabiiki bobo da