Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2007, 10:54   #1
Ayche
Dişi Kartal

Ayche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aysel Gürel Tez konusu olmuş :)

Aysel Gürel, ODTÜ Genetik Mühendislik Bölümü öğrencisi tarafından incelendiğini söyledi.

Birkaç ay sonra 80 yaşına basacağını belirten Aysel Gürel, ODTÜ Genetik Mühendislik Bölümü öğrencisi tarafından incelendiğini söyledi.Son günlerin flaş ismi Müjde Ar'ın, renkli kişiliğiyle tanınan annesi Aysel Gürel, yakında 80 yaşına gireceğini ama kendisini asla yaşlı hissetmediğini söyledi. ODTÜ'lü bir öğrencinin araştırma konusu olarak kendisini seçtiğini söyleyen Gürel, "Tez konusu olmuşum. Heyecanlandım. 80 yaşındayım ve menapoza girmedim ya, bir genetik öğrencisi geldi, tez hazırladığını söyledi. Bana bir sürü soru sordu. Cevap verdim. Beni inceledi. Ne yalan söyleyim, hoşuma da gitti yani. Acaba yine gelip, inceler mi beni? Türkiye'nin ilk dahi çocuğu olduğumdan, nasıl beslendiğime, nasıl yaşadığıma, neler yaptığıma kadar her şeyi anlattım. Tez konusu olmak heyecan verci bir şey" dedi. Genç sevgilisiyle birlikte bir aylık Fransa tatiline gideceğini de sözlerine ekleyen Aysel Gürel, "Bir klipte öpüştüm, ortalık birbirine girdi... Ama iyi ki öpüştüm. Ben öpüştükten sonra herkes birbirini öpmeye başladı. Öpüşmenin kıymeti, önemi, değeri ortaya çıktı. Birbirinizi öpün, sevin" diye konuştu.
Jüri üyesi olması, programlara katılması için astronomik para teklifleri aldığının altını çizen Gürel, "Ama gelen tekliflerin hiçbirini kabul etmiyorum. 'Yanımda kim olacak' diye soruyorum, isimleri duyunca vazgeçiyorum" dedi.

Türküler Sustu , Halaylar Durdu Hüzün Geldi Baş köşeye kuruldu

Yoruldu Yüregim , Yoruldu

Ayche Ofline   Alıntı ile Cevapla