Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-12-2007, 10:17   #1
Ayche
Dişi Kartal

Ayche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

üçümüz bir divaya karşı

Dün akşam Star tvde izledigim bi programın ismi bu.Denk gelenler vardır ( Ceyhun yılmaz , serkan Balbal , Yavuz ve Bülent Ersoy )

Programı sunmaya çalışan kişiler radyoların en iyi programcıları.Hepsi alanında başarılı kendini kanıtlamış isimler.Format güzel stüdyoda 100 seyirci var .Hani şu meşhur "100 kişiye sorduk "olgusundan yola çıkmışlar.Stüdyodaki seyircilere sorular sorulup cevaplarını almadan bizim " üç programcımız ve bir de Bülent hanım " o 100 kişinin cevabını tahmin etmeye çalışıyor.Sonra da seyircilerin verdikleri cevaplar alınıp yorumlanıyor vs ...

Buraya kadar herşey normal yani en azından teoride normal.ama uygulamaya gelince .. durum felaket ötesi..

İşin gırgırında olmaya çalışan ancak bülent hanımın gazabından korkan radyocularımız malesef espri yapamıyorlar ..Yahut yaptıkları espriler sayın Divamız tarafından resmen karşı taarruzla parça pilik ediliyor...

Gerçekten enfes olacak bir program ancak böyle katledilir diyorum ..çok çok üzüldüm ..Ceyhunu ve serkan Balbalı çok ama çok seven ben malesef programın sonuna kadar izleyemedim.. Kasılmış Diken üstünde oturan bir komedyenden daha kötüsü kasılmış ve diken üstündeki 3 komedyenmiş

Star tvnin en kısa zamanda o programdan Fazlalıkları Almasını , Yavuzu Serkanı ve Ceyhunu Doya Doya izlemeyi umudediyorum ...

Ayche ...

Türküler Sustu , Halaylar Durdu Hüzün Geldi Baş köşeye kuruldu

Yoruldu Yüregim , Yoruldu

Konu Ayche tarafından (27-12-2007 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir..
Ayche Ofline   Alıntı ile Cevapla