Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2007, 22:01   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uzayda seks yapmamışlar :D

Uzayda seks yapmamışlar

Uzayda seks iddialarına bir yenisi daha eklendi. Ancak yalanlaması da gecekmedi..

Click the image to open in full size.

Uzayda seksin 20 pozisyonda denendiği, ancak 10'unun başarılı olduğu iddia edilmişti.

İngiliz Guardian gazetesinde Jon Henley imzasıyla yayımlanan bir makale, ilk kadın astronotun uzay ekibine dahil olmasından bu yana tartışılan bir konuyu yeniden gündeme getirdi: "Uzayda seks yapıldı mı?" 10 yıl önceki bir uçuş sırasında bir Rus kozmonot ve bir ABD'li astronotun uzayda seksi denediği iddia ediliyordu. İddiaya göre, uzayda seks 20 pozisyonda denendi, ancak 10'u başarılı oldu. Ancak dünya basınına yansıyan bu iddiayı, Henley dün bizzat yalanladı. Henley, bugüne kadar hiçbir uzay misyonu sırasında kozmonotların cinsel ilişkiye girmeyi denemediğini açıkladı. Interfax da haberi yalanladı.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla