Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2007, 22:08   #1
|RespecT Me|
Banned
 
|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow kodak'tan uyarı!

Kodak'tan uyarı!


Kodak, Avrupa kaynaklı güç adaptörüyle ilgili bir basın açıklaması yaparak kamuoyunu bilgilendirdi.Click the image to open in full size.

Kodak, basın mensuplarına gönderdiği açıklamada; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ile birlikte sunulan Avrupa kaynaklı güç adaptörüyle ilgili olarak açıklama yaptı. Kodak'ın basın bildirisini şu şekilde:


Eastman Kodak Company olarak, İngiltere ve İrlanda hariç Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ile birlikte sunulan Avrupa kaynaklı güç adaptörüyle ilgili olarak kullanıcıları bilgilendirmek istiyoruz.

Az sayıda kullanıcının, Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ile birlikte sunulan güç adaptörünün prizle teması sırasında yaşadığı arıza sorunu nedeniyle önlem mahiyetinde kullanıcılarımızı bilgilendirmek istiyoruz. Adaptörün arızalı olduğunu düşünen kullanıcılar, gerekli önlemi alarak cihaza giden elektriği kesmelidir.

Tüketici güvenliği ve memnuniyetine verdiğimiz önem gereği, Türkiye'deki kullanıcılarımızı bu konu hakkında bilgilendirmeyi uygun gördük. Bu olası sorundan etkilenen kullanıcılar, ücretsiz adaptör değişikliği için Kodak'a başvurmalıdır.

Kullanıcılara yönelik bilgilendirme, yalnız Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleriyle birlikte sunulan Avrupa kaynaklı güç adaptörü için geçerlidir; diğer Kodak ürünleriyle hiçbir ilgisi yoktur.

Daha fazla bilgi ya da adaptör değişikliği talebi için 00800448827073 veya devices@support.kodak.com aracılığıyla ya da Kodak'ın web sitesini (www.kodak.com/go/notice) ziyaret ederek Kodak müşteri hizmetleri ile temas kurabilirsiniz.
__________________
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla