Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2007, 19:58   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Huysuz Virjin:Sende Ana Suratı Yokk...

'Sende ana suratı yok!'

Click the image to open in full size.Seyfi Dursunoğlu canlı yayında Esra Ceyhan'a zor anlar yaşattı. İşte ikili arasında geçen diyalog...

RTÜK tarafından engellendikten sonra Huysuz Virjin olarak ekranlara çıkamayan Seyfi Dursunoğlu, Esra Ceyhan'a zor anlar yaşattı.

Ceyhan'ın Kanal D'deki programına telefonla bağlanan Seyfi Dursunoğlu, laf arasında RTÜK'e takılmayı da ihmal etmedi.

İşte ikili arasında geçen ilginç konuşma:

Seyfi Dursunoğlu:Kızım sen çocuk doğurdun, bir genç kız havası gelmiş sana nasıl oluyor ki bu? Sen Amerika'lara gidiyorsun, bir şeyler yaptırıyorsun suratına. Hiç ana suratı yok sende.

Esra Ceyhan:Ana suratı nasıl oluyor?

Seyfi Dursunoğlu:Kocasından gizli makyaj yapıp sokağa çıkmış gibisin.

Esra Ceyhan:Yani iyi görünüyorum mu demek istiyorsunuz

Seyfi Dursunoğlu:İyi görünüyorsun ama maalesef korselerden oturamıyorsun.

Esra Ceyhan:Vallahi yok gelin kontrol edin

Seyfi Dursunoğlu:Programı sürekli ayakta sunduğuna göre var bir haltı.

Esra Ceyhan:Zayıfladım boyum daha güzel görünsün istiyorum.

Seyfi Dursunoğlu:Seni alan almış artık, güzel görünsen ne olur görünmesen ne olur. Ama ben hala sana çok üzülüyorum

Esra Ceyhan:Neden

Seyfi Dursunoğlu:Gençsin güzelsin boyluyum inceyim diyorsun ama hala çalışmak mecburiyetindesin. Kocan var senin.

Esra Ceyhan:O da çalışıyor. Tek kişiyle olur mu devirde artık.

Seyfi Dursunoğlu:Sarayda mı oturuyorsunuz yani! Koca çalışıyor sen de çalışıyorsun. Ananıza bakıyorsunuz galiba. Ayrıca RTÜK'ten ötürü mü orada Seyfi Dursunoğlu var.(Ekrandaki alt yazıyı kastediyor)

Esra Ceyhan:Aşk olsun..Çevirin Huysuz'a. Çok yakında gelecek değişik bir şovla gelecek. İçinde ben de olacağım.

Haber: Televizyongazetesi