Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2007, 10:23   #3
GeNJ_KARTAL

GeNJ_KARTAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu tip organizasyonlarda evindeki maçı vermiyceksin kardeşim zaten rakip takım taraftarın baskısı yüzünden top oynayamıyor ilk 15 dakika ezdiğin zaman rakip zaten tırsıyor ama sen tut portoya 10 milyon euro değerinde 1 gol attır işte biz buyuz arkadaşlar torpille hileyle hurdayla takıma türk futbolcular alınır bana kalsaki ben ibrahim üzülmezi ali tandoğanı vatandaşlıktan silerim ama bu adamlar bjk de banko oynuyorlar toroman burak falan yüzde yüz kesin kes bir torpil işidir bu...tanıdıgım herkes üzülmez için olumsuz şeyler söylüyor şimdi insanın aklına şu geliyor neden bir senegal milli takımında oynayan oyuncu daha 2 kere maç oynadı ve bekleneni veremedi diye gönderiliyor ibrahim üzülmez yıllardır burda o bekleneni veriyormu bunu soruyorum şimdi... ahhh ahhh ki ne ahhhh türkiyede bu işler böyle gelmiş böyle gider ama biri gelir çüşşşş der artık ve bunuda burda söylüyorum ki İBRAHİM ÜZÜLMEZ İBRAHİM TOROMAN KORAY VE TANDOĞAN BU TAKIMDAN GİDENE DEK BEŞİKTAŞIMIN MAÇLARINA GİTMEYECEĞİM iğreniyor tiksiniyor ve hatta nefret eediyorum hepsinden
GeNJ_KARTAL Ofline   Alıntı ile Cevapla