Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-12-2007, 03:49   #1
uMuT TaCiRi
Optik bArikAtı

uMuT TaCiRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeni günlere yeni umutlara

2004-2007 senelerinde gülmeden sevdik yine herzaman ki gibi sevgimizden bağlılığımızdan hiçbirşey kopmadı aksine bu beni ve ya benim gibileri daha da çok bağlıyor.Çünkü Beşiktaş'ımız nasıl eder nasıl olurda başarılı olur.Bunları düşünürken bile bizim ona bağlılığımızı açıklıyor.Bizim 2004-2007 ye kadar sıkıntılı veya mutsuz bir senemiz olmuştur.Artık bu yıllara inat ''YETER ARTIK DİYEBİLECEĞİMİZ''yeni günlere gireceğiz hep beraber..Yarın kalkarken yeni umutlara hayatımız daki siyah renklere yeni senede beyaz günlere dönüşeceğini umuyorum.Bu sene belki sevinerek mutluluğun Beşiktaş'ta saklandığını göreceğiz.Bu yıl umutlu olacağız,Güçlü olacağız,Cesur olacağız,Bir gerçek birer KARTAL gibi olacağız Tribünlerde sesimiz daha gür çıkacak.Yeni yılın Beşiktaş(K) için tutkumuz için sevdamız için bu seneyi bizim senemiz olduğumuzu düşünün.Geride bıraktığımız umutsuzlukları hiç yaşamamış sayalım.Bizim simgemiz olan KARTAL'ın havada inanılmaz bir sürat yaparak doğru inişe geçer.Bu dalış esnasında saatte yaklaşık 322 km hız yapar.Bizler de 322 km yaparak girelim yeni yıla 322 km umutla.Yenileyelim yenileyin şaşırtalım kimin ne dediğini umursamadan.
Çünkü biz varız
Aşk var herşey var
Aşk da Kavga da bizim
Biz varız diye Beşiktaş var
Biz yoksak herşey hikaye
Ümit edelim ki
Umutlu olsun
Gelecek bizim güneşli günler bizim olsun...
uMuT TaCiRi Ofline   Alıntı ile Cevapla